Віктор Павлик забув про смерть сина і відправився в гастрольний тур

У серпні в сім'ї музиканта Віктора Павлика відбулося велике горе - помер його син Павло Павлік.

Вони разом з екс-дружиною Ларисою Созаевой підтримували Павла Павлика як могли, адже останні два роки свого життя він боровся з саркомою хребців. Онкологія застала Павла будучи 19-річним юнаком. Той якраз планував навчання у військовій академії, але через важкої недуги від освіти довелося відмовитися. Двадцять курсів хіміотерапії спочатку дали шанс на реабілітацію, однак з часом стан почав погіршуватися і в останні два місяці перед смертю стан перейшло критичну межу.

Нова дружина Віктора Павлика в перші дні після раптової кончини сина повідомила, що у її чоловіка депресія і він часом плаче

Однак уже через кілька днів музикант вирішив повернутися до колишніх виступів. Хтось його звинувачує в цьому, але, як стверджує його чинна дружина Катерина Репяхова, не варто тепер все життя перебувати в жалобі. Ця величезна втрата, безумовно, стала ударом для сім’ї, але потрібно жити далі. А концерти і корпоративи допомагають Віктору Павлику відволіктися від болю.

Популярне

Схожі статті

Хоче струнку фігуру і об’їдається кебабами: Ані Лорак ледве втислася у вузьку сукню для червоної доріжки

Колись відома в Україні співачка Ані Лорак показалась на червоній доріжці на музикальному фестивалі у Баку. Зірка розповіла, як стежить за фігурою.

“Провидіння надсилало попередження”: У Кароль загорілася фата, у Білик згорів ресторан, Камалія обпекла ногу

Трапляється, що доля надсилає нам повідомлення, але ми не завжди можемо вчасно розгадати ці знаки. Лише пригадуючи минуле, Кароль, Білик, Камалія усвідомили, що означали погані прикмети.

Ця актриса могла зіграти руду бестію Хюррем Султан замість Мер’єм Узерлі. Дивіться, як вона виглядає зараз

Відома турецька актриса Мер'єм Узерлі могла б і не стати всесвітньою зіркою, якби не випадковість. Актрису хотіли замінити на іншу знаменитість у стрічці "Величне століття".