(ВІДЕО) Колишній чоловік Ані Лорак Мурат знайшов своє щастя в обіймах красуні-брюнетки

Author name 4 Вересня 2020 в 19:09

Поділитися статтею

Мурат Налчаджиоглу і Лілія Абрамова
Мурат Налчаджиоглу і Лілія Абрамова

Ані Лорак – одна з найвидатніших зірок української та російської естради. З роками її популярність тільки зростає, зовнішність стає все більш привабливою, а пісні все більше і більше наповнюються сенсом.

Незважаючи на свою блискучу кар’єру, на яку йде величезна кількість часу, вона встигає ще й налаштовувати свої особисті взаємини. За цей час у неї було кілька кавалерів, чоловік. У 2018 році Лорак пережила скандальне розлучення – їй зрадив чоловік Мурат Налчаджиоглу. Турецький красунчик не витримав затяжних гастролей подружжя, і загуляв з киянкою. Ані Лорак не стала терпіти зраду, забрала доньку і поїхала на постійне місце проживання до Росії.

https://youtu.be/o9CvF7K-OSg

 

Там Лорак перебуває досі. Вони з донькою щасливо живуть. Софія пішла в школу, а у вільний час миготить в кліпах мами. Наприклад, крайній кліп артистки на пісню “Твоєї улюбленої ” став дебютним у життя дев’ятирічної Соні. Лорак зараз розвиває відносини з молодим Єгором Глібом, у якого, до речі, теж є дитина від попереднього шлюбу.

Мурат Налчаджиоглу і Лілія Абрамова
Мурат Налчаджиоглу і Лілія Абрамова

А ось Мурат все ніяк не заведе собі нову родину. Мабуть, йому подобається увага жінок, і він змінює їх як рукавички. Зовсім недавно він публікував знімки дівчат з Туреччини, а вже сьогодні розважається із загадковою Лілією в українському Дніпрі.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею