Андрій Джеджула скоро стане татом вдруге: хлопчик чи дівчинка – ось в чому питання

Український шоумен Андрій Джеджула зовсім скоро стане татом вдруге - про це похвалилася його друга дружина.

Юлія Джеджула (Леус) поділилася своєю радістю в Інстаграмі – вона виставила “вагітне” фото з помітним животом і підписала:

Не минуло й 18 років, негадано, несподівано, як я знову 🤰🏻 готуюся стати мамою 🤱🏻

Юлія Леус (Джеджула) вагітна

Юлія – перша офіційна дружина шоумена, з Сантою Дімопулос він жив у цивільному шлюбі. У них є 11-річний син Даніель.

У Юлії це другий шлюб, у неї є 18-річна дочка Ангеліна, яка вже вчиться і живе окремо. До речі, Санта Дімопулос з Юлією в чудових відносинах.

Вагітна Юлія Леус

Майбутня мама поскаржилася, що в першу половину вагітності у неї був страшний токсикоз, абсолютно не так, як з першою дитиною. Вона написала:

Позаду найжахливіше літо в моєму житті, у мене був і ще є, але далеко не такий, токсикоз🤮 Я була в сильній депресії, постійно плакала, не виходила на вулицю взагалі …

Але зараз Юлія почуває себе вже і планує в жовтні народити дитину. Хто буде – хлопчик чи дівчинка, майбутня мама вирішила тримати в секреті.

 

Популярне

Схожі статті

Хоче струнку фігуру і об’їдається кебабами: Ані Лорак ледве втислася у вузьку сукню для червоної доріжки

Колись відома в Україні співачка Ані Лорак показалась на червоній доріжці на музикальному фестивалі у Баку. Зірка розповіла, як стежить за фігурою.

“Провидіння надсилало попередження”: У Кароль загорілася фата, у Білик згорів ресторан, Камалія обпекла ногу

Трапляється, що доля надсилає нам повідомлення, але ми не завжди можемо вчасно розгадати ці знаки. Лише пригадуючи минуле, Кароль, Білик, Камалія усвідомили, що означали погані прикмети.

Ця актриса могла зіграти руду бестію Хюррем Султан замість Мер’єм Узерлі. Дивіться, як вона виглядає зараз

Відома турецька актриса Мер'єм Узерлі могла б і не стати всесвітньою зіркою, якби не випадковість. Актрису хотіли замінити на іншу знаменитість у стрічці "Величне століття".