Реакція Таюне на роман Олега Винника та Олени Шоптенко: дружина повелителя вовчиць поступилася місцем іншій

Повелитель вовчиць бере участь у «Танцях з зірками», де його партнеркою стала хореограф, яка колись привела до перемоги нинішнього президента країни Володимира Зеленського. Стала відома реакція Таюне на роман Винника та Шоптенко.

Бек-вокалістку вітчизняного натурального блондина Таїсію Сватко всі вважають його дружиною. Варто відзначити, що сам співак намагається не афішувати своє особисте життя, вважаючи, що шанувальники повинні цікавитися тільки його творчістю.

Однак настирливі ЗМІ побували в рідному селі Олега, де місцеві жителі розповіли, що з Таюне він разом ще зі студентства. Більш того, у подружжя підростає син Юліан. Хлопчику зараз 15, а живе і вчиться він в Німеччині.

Бек-вокалістка Олега Винника Таїсія Сватко

Не виключено, що факт наявності коханої жінки артист приховував від публіки, щоб привернути до себе більше фанаток. Безсумнівно, йому це вдалося.

Як улюбленця мільйонів українок, Винника не раз запрошували в «Танці з зірками». Нарешті в цьому році він зважився на участь, хоча нічого складнішого хореографії для нього немає. Виконавець танцює в парі з добре відомою публіці Оленою Шоптенко.

Минуло всього два ефіри, але ця парочка стала однією з найбільш обговорюваних на проекті. Вся справа в тому, як ніжно і трепетно Олег відноситься до своєї партнерки.

Олег Винник та Олена Шоптенко

Звичайно, шанувальниці стурбовані таким станом справ, адже відносини між учасниками наштовхують на деякі припущення. Цілком можливо, співак крутить роман на паркеті прямо на очах у Таюне. Проте вона відкрито підтримала і його, і Олену, поставивши лайк під фотографією чоловіка з танцівницею.

Таюне поставила лайк під фото Олега з Оленою

Раніше вона також побажала Виннику удачі, присвятивши цьому окрему публікацію в Instagram. Судячи з усього, причин переживати немає.

Популярне

Схожі статті

Сергій Притула більше не любить Марічку з “Файна Юкрайна”: куди зник український комік Андрій Молочний

На початку нульових років телешоу "Файна Юкрайна" стало справжнім феноменом українського телебачення. Коміки Сергій Притула та Андрій Молочний здобули величезну популярність і любов глядачів.

Якщо з вечора залишилась каша, я готую неймовірні гречаники без панірування: рецепт від дбайливої господині

Цей рецепт гречаників без панірування – ідеальний приклад того, як можна використовувати залишки їжі з користю та створювати нові кулінарні шедеври. Зберігайте цей рецепт і дивуйте своїх близьких!

Хто з зірок нещодавно вийшов заміж та відгуляв гучне весілля: Ірина Сопонару, Аліна Гросу та інші

Весілля Ірини Сопонару, Аліни Гросу та інших зірок доводять, що кохання сильніше за обставини. Їхні історії надихають багатьох, даруючи надію та віру в краще майбутнє.