Дружина глави міграційної служби вперше прокоментувала його роман з “Настею з собачкою “

Сама казкова історія цього року - саме так можна назвати взаємини Анастасії Зінченко і Максима Соколюка.

Однак шанувальники і злі язики все ніяк не можуть вгамуватися – як так сталося, що Настя повела з родини одруженого чоловіка? Дружина Соколюка вперше дала пояснення.

Анастасія Зінченко і Максим Соколюк

Глава ДМС і його колишня дружина залишилися друзями заради двох спільних дітей

Анастасія Зінченко і Максим Соколюк

“У нас все добре. Все за взаємною згодою. Все в порядку. У нас нормальні, дружні стосунки залишилися. Це життя, так буває. Я абсолютно не відчуваю себе ні ображеної, ні кинутої “, – запевнила екс-дружина в коментарі журналістам. Сам Соколюк в своїх інтерв’ю також стверджує – розійшлися на хорошій ноті. Більш того, він, як справжній джентльмен, залишив машину і квартиру екс-дружині і дітям.

Анастасія Зінченко і Максим Соколюк

Нагадаємо, романтична історія Анастасії (дівчинки з собачкою) і Максима почалася в не дуже романтичних обставинах – в розпал епідемії коронавируса в місті Ухань. Це був лютий 2020 року. Коли з китайської провінції в Україну відправляли евакуаційний літак, 23-річна дівчина не полетіла і залишилася в Ухані разом з песиком Мішею через заборону брати собак на борт. 43-річний глава ДМС пообіцяв повернути її в рідній Херсон. І обіцянку дотримав, з переїздом допоміг, а пізніше навіть зробив ремонт на кухні і пропозиція руки і серця.

Популярне

Схожі статті

Чекала сезону, щоб приготувати цю смакоту: здобні пиріжки з вишнями, які краще за будь-яку магазинну випічку

Пиріжки з вишнями — це ідеальний десерт для будь-якої нагоди. Вони поєднують у собі ніжне тісто та соковиту, ароматну начинку, яка просто тане в роті.

Чим снідає 75-річна Алла Пугачова, щоб залишатися молодою і здоровою: меню Примадонни, яке можна повторити

Співачка Алла Пугачова змогла за короткий термін схуднути на більш ніж 20 кілограмів, завдяки спеціальному харчуванню. В меню Примадонни найпростіші страви з доступних кожному продуктів.

43-річна Тоня Матвієнко розповіла про свого зятя та поповнення в родині: “Я буду бабусею. Це так класно”

Старшій доньці Тоні Матвієнко 25 років. Уляна нині живе зі своїм коханим. Тож 43-річна співачка вже готується ставати бабусею та розповіла про стосунки з потенційним зятем.