(ВІДЕО) Аліна Гросу в новому кліпі показала зраду чоловіка-козла: “На реальних подіях? “

Аліна Гросу презентувала новий кліп на пісню «Голий Король».

Відома співачка і актриса Аліна Гросу, яка рік тому вийшла заміж за російського бізнесмена, в новому кліпі підняла питання подружньої зради. За сценарієм кліпу Аліна прокидається в одному ліжку зі своїм чоловіком і розуміє, що він справжній козел. З кожним днем дівчина все більше розчаровується в своєму чоловікові і ловить його на зрадах. В результаті в кліпі Гросу виганяє з дому свого благовірного.

«Не дивлячись на те, що кліп, на перший погляд, здається легким і веселим, при цьому ми з хлопцями постаралися показати серйозну в наш час проблему про зради в сім’ї. », – прокоментувала свій кліп сама Аліна Гросу.

Шанувальники припустили, що Гросу зняла кліп на реальних подіях

Нова відеоробота співачки дуже сподобалася її фанатам і вони гідно оцінили її в коментарях. Однак багато фоловерів припустило, що Гросу не просто так обрала саме таку тему кліпу. Вже давно подейкують, що Аліна розлучається зі своїм чоловіком, за якого вийшла заміж у минулому році. Гросу вже довгий час не публікує фотографії з чоловіком і не з’являється з ним на світських заходах.

Популярне

Схожі статті

Від чого помирали зірки серіалу “Моя прекрасна няня”, крім Анастасії Заворотнюк: прокляття лежить на жінках

Серіал "Моя прекрасна няня" вже втратив багато акторів, які встигли залишити пам'ять про себе у цьому серіалі. Сьогодні ми хочемо розказати історії інших зірок, окрім Заворотнюк.

Чоловік після роботи поспішає додому, коли я готую цей м’ясний салат: рецепт, який підкорив мільйони сердець

М'ясний салат за цим рецептом виходить дуже смачним, соковитим і ситним. Такий салат з задоволенням будуть їсти не лише жінки, а й чоловіки.

“Мій син схожий на Дзідзьо”: Оля Цибульська прокоментувала чутки, що розбила сімʼю свого кума Михайла Хоми

Українська співачка Ольга Цибульська вирішила розставити всі крапки над "і" та пояснити, які стосунки повʼязували її з колегою, співаком Дзідзьо.