Евеліна Бледанс спостерігається в онкоцентрі і сподівається, що страшна доля мами обійде її стороною: «Перебуваю на межі»

Відома російська артистка Евеліна Бледанс спостерігається в онкоцентрі. Причиною цього стала погана спадковість зірки — її мама померла від ракової пухлини.

51-річна героїня статті стала учасницею телешоу «Доля людини», де зізналася, що все її життя — одне суцільне переживання.

Евеліна тричі розлучалася і кожен раз їй давалося це нелегко, також вона хвилюється про дітей, особливо про молодшого сина з синдромом Дауна. Не менше тривоги у Бледанс викликає і власне майбутнє.

Евеліна Бледанс

Вже ні для кого не секрет, що хвороби дуже часто розвиваються від нервів, тому знаменитість побоюється, що це може статися і з нею:

«Мені не потрібно, щоб мене зжер рак! Я постійно перебуваю на якійсь межі, але я не хочу вмирати. У мами був рак — у мене погана спадковість, так що я виконую всі приписи лікаря», — виговорилася артистка.

Евеліна Бледанс зі старшим сином Миколою і мамою Тамілою

За словами Евеліни, їй є куди вкласти свої сили — в сина Семена, в акторську професію, в фонд допомоги людям з обмеженими можливостями здоров’я.

Відкрити його Бледанс надихнув Сьома — малюкові поставили діагноз ще під час внутрішньоутробного розвитку. Проте героїня статті анітрохи не сумнівалася в тому, що хлопчик повинен жити:

«У мене була одна ніч сумнівів, сліз. Вже вранці я зрозуміла, що це щастя і за нього треба боротися».

Евеліна з молодшим сином Семеном

Зараз спадкоємцю вже 8 років, а свій перший рекламний контракт він отримав у віці шести місяців. Любляча мама дуже любить дитину, приділяє йому багато уваги і це не дарма, адже він регулярно радує її новими успіхами, нехай і невеликими:

«Я звикла радіти всім його навіть самим маленьким перемогам. Бажаю всім пишатися своїми дітьми — дуже!», — поділилася актриса.

Популярне

Схожі статті

Сергій Притула більше не любить Марічку з “Файна Юкрайна”: куди зник український комік Андрій Молочний

На початку нульових років телешоу "Файна Юкрайна" стало справжнім феноменом українського телебачення. Коміки Сергій Притула та Андрій Молочний здобули величезну популярність і любов глядачів.

Якщо з вечора залишилась каша, я готую неймовірні гречаники без панірування: рецепт від дбайливої господині

Цей рецепт гречаників без панірування – ідеальний приклад того, як можна використовувати залишки їжі з користю та створювати нові кулінарні шедеври. Зберігайте цей рецепт і дивуйте своїх близьких!

Хто з зірок нещодавно вийшов заміж та відгуляв гучне весілля: Ірина Сопонару, Аліна Гросу та інші

Весілля Ірини Сопонару, Аліни Гросу та інших зірок доводять, що кохання сильніше за обставини. Їхні історії надихають багатьох, даруючи надію та віру в краще майбутнє.