Павла Прилучний шукають судові пристави через розлучення з Агатою Муценіеце

Як виявилося, зірка серіалу "Мажор" і "Закрита школа" не сплатив квитанцію про розірвання шлюбу.

Тому тепер його розшукують судові пристави, щоб стягнути заборгованість і комісію, яка утворилася через її несвоєчасної сплати.

Це не перші розборки артиста і судових приставів. Раніше йому вже пред’являли претензії за те, що він не доплатив податки в службу, або проігнорував штраф за неправильну парковку.

Шанувальників це дуже дивує, адже гроші у артиста є

Павло Прилучний і Агата Муценіеце

Фанати списують то, що він несвоєчасно сплачує борги, на неуважність і надмірну зайнятість.

Інформація про розлучення Павла Прилучний і Агати Муценіеце з’явилася цієї весни, якраз у розпал епідемії. Тоді Агата записала слізне відео, де поскаржилася, що Павло виганяє їх з дітьми на вулицю. Довго драму на публіку артисти вирішили не розігрувати, і швидко оформили шлюборозлучний процес. Ось тільки Павло так хотів розлучитися, що аж забув за нього заплатити.

Популярне

Схожі статті

Коли Івана Купала 2024 в Україні: дата збіглася з великим церковним святом – що це означає і які є заборони

Івана Купала – переносення дати, коли тепер Україна святкує давнішнє обрядове свято, яке бере свої історичні корені ще до християнства. Які традиції, забобони та повір'я ми маємо.

Як виглядає жінка, що народила Лізу і Гаррі Галкіних: це не Алла Пугачова, а сурогатна матір, якій заплатили

Хто був сурогатною мамою для зіркового подружжя Алли Пугачової та Максима Галкіна: як виглядає жінка, яка ощасливила пару двійнятами - Лізою та Гаррі.

Alyosha записала купу дуетів із Дарвіном й іншими чоловіками: чому ніколи не співає разом із Тарасом Тополею

Олена Тополя відмовилася від використання сценічного псевдоніма Alyosha й воліє, щоб її називали справжнім іменем. Та і в старому, і в новому іміджі зірка співає дуетом виключно не з Тарасом.