Драматична любов Андрія Данилка: чому артист так і не створив сім’ю

Author name 22 Вересня 2020 в 18:09

Поділитися статтею

Любовна історія Андрія Данилка
Любовна історія Андрія Данилка

На відміну від свого знаменитого персонажа Вєрки Сердючки – пишногрудої дами із зіркою на голові, Андрій Данилко вважає за краще триматися в тіні. Артист не ділиться своїм особистим життям ні з фанатами, ні з журналістами.

Однак відомо, що Данилко в свої 46 років ніколи не був одружений і дітей у нього теж немає. Що ж приховує артист під маскою епатажної героїні?

Навколо особистого життя Данилко завжди ходило багато чуток. У свій час артисту приписували навіть нетрадиційну орієнтацію, але підтвердження цьому не було. Ходили чутки і про романи з колегами по сцені і дещо з цього все ж виявилося правдою.

Андрій Данилко і мама Вєрки Сердючки

Вєрка Сердючка з мамою
Вєрка Сердючка з мамою

Андрій Данилко познайомився з Інною Яременко, коли йому було 16 років. Дівчина була на 5 років старше і змогла розглянути в Андрія талант до театрального мистецтва. Багато в чому, завдяки Інні з’явився образ Вєрки Сердючки, з яким Данилко став відомим на весь світ. Більш того, дівчина стала частиною сценічного образу – мамою Вєрки Сердючки. У це важко повірити, але під гримом бабусі в круглих окулярах ховалася молода і красива дівчина.

Андрій Данилко та Інна Білоконь
Андрій Данилко та Інна Білоконь

Про те, що між Андрієм і Інною є романтичні стосунки здогадувалися багато. Час від часу в Мережі з’являлися фотографії, на яких пара цілувалася і обіймалася. При цьому Данилко завжди заперечував якийсь зв’язок з колегою. Тільки в 2018 році в інтерв’ю для шоу «Слава +» Андрій зізнався, що раніше дійсно зустрічався з Інною, але зараз їх пов’язує лише міцна дружба. До того ж, відомо, що жінка вийшла заміж за іншого чоловіка і народила в шлюбі дочку.

Зараз Андрій Данилко зізнається, що дуже втомився від сценічного життя і хоче знайти сім’ю і дітей.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею