(Відео) Оля Полякова тепер медсестра, а не королева ночі: «Штанці зняли і все мені показали!»

Author name 25 Вересня 2020 в 11:09

Поділитися статтею

Оля Полякова
Оля Полякова

Українська співачка Оля Полякова тепер медсестра, а не королева ночі. Зірка поставила шанувальників в ступор своєю новою витівкою.

Володарка найдовших ніг у всьому вітчизняному шоу-бізнесі може похвалитися не тільки співочим, але і акторським талантом. Судячи з усього, зараз вона знаходиться на зйомках, де змінює образи як рукавички. Однак на даний момент невідомо, де саме Оля знімається.

Тим не менш в одному з фанатських акаунтів в Instagram з’явилося кілька кадрів зі знімального майданчика, на яких Полякова продемонструвала декілька забавних перевтілень.

Оля Полякова
Оля Полякова

У вигляді королеви зірка акцентувала увагу на своїй короні, сувора вчителька в її виконанні звернулася до учнів і запитала:

«Ну, і що у вас там, а?».

Але найефектнішим образом артистки стала пустотлива медсестра в медичному ковпаку і в халаті з відкритою зоною декольте:

«Так, хороші мої, штанці зняли і все мені показали».

View this post on Instagram

A post shared by GlamWish (@thisisglamwish)

Це коротке театралізоване дійство вийшло досить пікантним, тому шанувальники вже чекають не дочекаються, щоб дізнатися, що ж Оля для них готує. Не можна не відзначити, що їй до лиця всі ролі.

Героїня статті встигає не тільки зніматися для нових проектів, але ще і протестувати під Кабінетом міністрів, щоб домогтися дозволу на проведення концертів. Звичайно, мова йде про виступи з обов’язковим дотриманням усіх карантинних правил.

Оля Полякова митингует
Оля Полякова мітингує

Особисто Полякова за період пандемії втратила солідну частку доходу, оскільки через коронавірус був скасований цілий тур. Втім, її підтримали також Андрій Джеджула, Alyona Alyona і ряд інших артистів.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею