Галина Сергіївна з “Татусевих дочок” розповіла про життя зі старшим в два рази Іллею Авербухом

Цього року шанувальники творчості акторки і серіалу "Татусеві дочки" були здивовані.

Як приблизна дівчинка стала зустрічатися з чоловіком, який старший за неї майже в два рази? Зараз буря обурення вщухла, і шанувальники вже змирилися з вибором кумира. Нещодавно Ілля і Ліза вперше спільно вийшли в люди – стали гостями шоу «Вечірній Ургант».

45-річний фігурист Авербух абсолютно не відчуває різниці у віці з 25-річною Арзамасовою

Авербух і Арзамасова

«Ваша програма (” Вечірній Ургант, – ред.) – це, напевно, єдине місце, куди б ми прийшли. Ми б ще до Володимира Володимировича Познеру прийшли, але туди двох не кличуть. Тому ми тут, ми разом, ми щасливі . Все. Сподіваюся, не зовсім примати, звичайно », – сказав обранець Єлизавети Арзамасова Ілля Авербух.

Авербух і Арзамасова прийшли в гості до Івана Урганта

Також чоловік зізнався, що молода Ліза дає йому стільки тепла і уваги, що він постійно відчуває себе щасливим. Також йому цікаво жити з нею, адже мало не кожен день він дізнається про неї щось нове. У свою чергу, сериальная “Галина Сергіївна ” зізналася, що вести побут з Іллею досить просто.

Шанувальники в коментарях відзначили, що пара, незважаючи на колосальну різницю у віці, виглядає дуже гармонійно. Видно, що у них почуття, і вони добре ладнають між собою. Про минуле досвіді відносин ніхто з артистів розповідати не хоче – стверджують, це вчорашній день. А сьогодні вони хочуть будувати свою нову сім’ю.

Популярне

Схожі статті

Хоче струнку фігуру і об’їдається кебабами: Ані Лорак ледве втислася у вузьку сукню для червоної доріжки

Колись відома в Україні співачка Ані Лорак показалась на червоній доріжці на музикальному фестивалі у Баку. Зірка розповіла, як стежить за фігурою.

“Провидіння надсилало попередження”: У Кароль загорілася фата, у Білик згорів ресторан, Камалія обпекла ногу

Трапляється, що доля надсилає нам повідомлення, але ми не завжди можемо вчасно розгадати ці знаки. Лише пригадуючи минуле, Кароль, Білик, Камалія усвідомили, що означали погані прикмети.

Ця актриса могла зіграти руду бестію Хюррем Султан замість Мер’єм Узерлі. Дивіться, як вона виглядає зараз

Відома турецька актриса Мер'єм Узерлі могла б і не стати всесвітньою зіркою, якби не випадковість. Актрису хотіли замінити на іншу знаменитість у стрічці "Величне століття".