(Відео) Як зараз виглядає 92 річна Есмеральда (Джина Лоллобриджида) з фільму “Фанфан-Тюльпан “

Шанувальники Джини Лоллобріджиди завжди цінували цю артистку за красу і талант. Але за перше більше.

Напевно немає людини, яка б хоч один раз дивився фільм “Фанфан-Тюльпан”. Прекрасний фільм, відмінні, талановиті актори та неповторне фільмування. Шанувальники Джини Лоллобріджиди завжди цінували цю артистку за красу і талант. Але за перше більше. Вона володіла якоюсь неземною красою. У тих фільмах в яких вона знімалася відразу ставали культовими. У світовий кінематограф вона назавжди вписала своє ім’я. Зараз знаменитій актрисі вже 92 роки. Всім її шанувальникам зараз цікаво як вона виглядає і як зараз живе. Після того як Джина Лоллобриджида знялася у фільмі “Фанфан-Тюльпан” на неї звернули увагу режисери Голлівуду. У неї насичена і бурхливе життя. Навіть у похилому віці вона не байдужа до сильної статі.

Як склалася доля великої актриси і як вона виглядає зараз, ви можете подивитися в представленому відео:

Бажано ознайомитися з коментарями в соцмережах про цю видатну актрису:

Катерина Белошапкина: “Рідкісної краси жінка, хочеться весь час милуватися їй молодий та й зараз хоч куди, прямо вогонь, молодець.”

Володимир Мухортов: “Таких красунь можна по пальцях перерахувати.”

Дмитро Самсонов: “Одна з найкрасивіших жінок 20 століття.”

Михайло Кузнєцов: “Дуже Красива жінка! Але забули згадати її самий зоряний фільм – Собор Паризької Богоматері. ”

Влад Гулько: “Ще, як пам’ятаємо таку красуню !!! Дай Боже їй здоров’я і довгих ще років життя !!! Жінка супер, як і актриса! “

Популярне

Схожі статті

Сергій Притула більше не любить Марічку з “Файна Юкрайна”: куди зник український комік Андрій Молочний

На початку нульових років телешоу "Файна Юкрайна" стало справжнім феноменом українського телебачення. Коміки Сергій Притула та Андрій Молочний здобули величезну популярність і любов глядачів.

Якщо з вечора залишилась каша, я готую неймовірні гречаники без панірування: рецепт від дбайливої господині

Цей рецепт гречаників без панірування – ідеальний приклад того, як можна використовувати залишки їжі з користю та створювати нові кулінарні шедеври. Зберігайте цей рецепт і дивуйте своїх близьких!

Хто з зірок нещодавно вийшов заміж та відгуляв гучне весілля: Ірина Сопонару, Аліна Гросу та інші

Весілля Ірини Сопонару, Аліни Гросу та інших зірок доводять, що кохання сильніше за обставини. Їхні історії надихають багатьох, даруючи надію та віру в краще майбутнє.