Внучка Ротару прикрила причинне місце тонким мереживом: ох і пустунка

Внучка Народної артистки України і Росії Софії Михайлівни Ротару Соня Євдокименко розвиває себе як модель, тому у неї нерідко можна побачити не дуже пристойні знімки з фотосесії.

Вона недавно на своїй сторінці в Інстаграм опублікувала фото, де вона в одній нічній сорочці сидить на підлозі в цікавій позі і фотографує себе в дзеркало. Фанати просто вибухнули від обговорень – її причинні місця ледве прикриті мереживом.

https://www.instagram.com/accounts/login/?next=https%3A%2F%2Fwww.instagram.com%2Fp%2FCFklJSuBiWe%2F&is_from_rle

До слова, цей знімок був зроблений в новій квартирі, в яку дівчина переїхала тільки недавно.

Скріншот зі сторінки Соні

Зараз дівчина перебуває в Нью-Йорку. Там вона живе і розвиває свою кар’єру на постійній основі. На час карантину і закриття повітряного простору Софія Євдокименко залишилася в Україні – разом із зірковими батьками і бабусею. За цей час вона встигла відпочити. Фотозвіт публікувала досить часто – в її Інстаграм нерідко можна було побачити знімки з бабусиної заміського будинку.

https://www.instagram.com/accounts/login/?next=https%3A%2F%2Fwww.instagram.com%2Fp%2FCEhaI_bh4Qs%2F&is_from_rle

Незважаючи на те, що Соня – внучка Народної артистки України, вона не поспішає йти по стопах бабусі і виходити на сцену. У неї приємний і мелодійний голос, але сама дівчина поки займається модельним бізнесом. В одному з інтерв’ю розповідала, що не виключає того, що коли-небудь вийде на сцену.

Популярне

Схожі статті

Коли Івана Купала 2024 в Україні: дата збіглася з великим церковним святом – що це означає і які є заборони

Івана Купала – переносення дати, коли тепер Україна святкує давнішнє обрядове свято, яке бере свої історичні корені ще до християнства. Які традиції, забобони та повір'я ми маємо.

Як виглядає жінка, що народила Лізу і Гаррі Галкіних: це не Алла Пугачова, а сурогатна матір, якій заплатили

Хто був сурогатною мамою для зіркового подружжя Алли Пугачової та Максима Галкіна: як виглядає жінка, яка ощасливила пару двійнятами - Лізою та Гаррі.

Alyosha записала купу дуетів із Дарвіном й іншими чоловіками: чому ніколи не співає разом із Тарасом Тополею

Олена Тополя відмовилася від використання сценічного псевдоніма Alyosha й воліє, щоб її називали справжнім іменем. Та і в старому, і в новому іміджі зірка співає дуетом виключно не з Тарасом.