(Відео) Ліза Галкіна вже підшукує собі нареченого: Пугачова і Галкін не очікували такого швидкого “поповнення” в сім’ї

Здається, дівчатка дійсно розвиваються швидше за хлопчиків, адже семирічна Ліза Галкіна же підшукує нареченого. Алла Пугачова і Максим Галкін навряд чи готувалися до такого.

Зовсім недавно двійнятам Примадонни виповнилося по 7, так що в цьому році вони вже пішли до школи. Дітлахи навчаються в Першій Московській гімназії — це елітний навчальний заклад, де батькам доводиться викладати кругленьку суму за навчання дітей.

Варто сказати, що Ліза і Гаррі успадкували від своїх знаменитих мами і тата артистичність, і вони регулярно демонструють це в нових відео.

Алла Пугачова з Лізою і Гаррі

Шанувальникам пощастило, що гуморист є активним користувачем соціальних мереж, тому публіка має можливість спостерігати за сімейним життям однієї з найбільш обговорюваних пар російського шоу-бізнесу.

Щасливі Максим Галкін і Алла Пугачова

На цей раз увагу фанатів привернув забавний ролик, на якому дочка Пугачової гуляє по полю в різнокольорових лосинах і яскравій жовтій футболці. Під час прогулянки юна героїня статті розповідає мамі про ворожіння на ромашці:

«Мамочка! Я гадала на ромашці, чи буде мене наречений любити. А вийшло — любить! А якщо не буде любити — ух йому!», — сказала Ліза, розсмішивши Аллу Борисівну.

Шанувальники тут же почали ділитися в коментарях емоціями від побаченого:

  • «Ой яка приколістка!»;
  • «Діти у вас — тьху тьху тьху. І батьки… Дивишся і наповнюєшся світлом, дивлячись на такі відносини»;
  • «Ну що за чудо?»;
  • «Капець хлопцям!»;
  • «Таку прекрасну дівчинку буде любити такий же прекрасний юнак»;
  • «Дітки-цукерки, лапочка-дочка».
Коментарі користувачів Instagram

Примадонна зараз повністю присвячує себе сім’ї і вихованню дітей, причому навіть в 71 у неї вистачає на це сил, а люблячий чоловік їй у всьому допомагає.

Популярне

Схожі статті

Коли Івана Купала 2024 в Україні: дата збіглася з великим церковним святом – що це означає і які є заборони

Івана Купала – переносення дати, коли тепер Україна святкує давнішнє обрядове свято, яке бере свої історичні корені ще до християнства. Які традиції, забобони та повір'я ми маємо.

Як виглядає жінка, що народила Лізу і Гаррі Галкіних: це не Алла Пугачова, а сурогатна матір, якій заплатили

Хто був сурогатною мамою для зіркового подружжя Алли Пугачової та Максима Галкіна: як виглядає жінка, яка ощасливила пару двійнятами - Лізою та Гаррі.

Alyosha записала купу дуетів із Дарвіном й іншими чоловіками: чому ніколи не співає разом із Тарасом Тополею

Олена Тополя відмовилася від використання сценічного псевдоніма Alyosha й воліє, щоб її називали справжнім іменем. Та і в старому, і в новому іміджі зірка співає дуетом виключно не з Тарасом.