Христина Асмус проміняла Харламова на 69-річного продюсера: ось у чому справжня причина розлучення

У Мережі обговорюють новини про роман Крістіни Асмус з 69-річним продюсером і режисером Олексієм Учителем. Саме він запропонував актрисі знятися в провокаційних сценах фільмів «Текст» і «Китобій».

У червні цього року Христина Асмус і Гарік Харламов приголомшили публіку заявою про розлучення після 10 років шлюбу. Причину розставання екс-подружжя не назвали, але публіка передбачала, що каменем спотикання могла стати провокаційна постільна сцена Асмус в фільмі «Текст». Варто відзначити, що актриса навіть пережила цькування з боку своїх шанувальників. Сцену порахували занадто відвертою і вульгарною. Схоже, Христину Асмус така реакція глядачів не сильно зачепила. Нещодавно вийшов трейлер нового фільму «Китобій», в якому актриса знову грає роль легковажної дівчини. У фільмі Крістіна зіграла вебкам-модель, яка показує своє тіло по відео чату.

Кадр з фільму “Китобій”

Христина Асмус була помічена в компанії 69-річного Олексія Учителя

Молода актриса була помічена в компанії 69-річного режисера Олексія Учителя, коли вони разом виходили з ресторану. Цікаво, що саме Олексій запропонував Христині такі неоднозначні ролі, а дівчина на них погодилася, незважаючи на цькування з боку фанатів. Сам Олексій заперечує зв’язок з Христиною Асмус і стверджує, що вони просто хороші друзі.

Популярне

Схожі статті

Коли Івана Купала 2024 в Україні: дата збіглася з великим церковним святом – що це означає і які є заборони

Івана Купала – переносення дати, коли тепер Україна святкує давнішнє обрядове свято, яке бере свої історичні корені ще до християнства. Які традиції, забобони та повір'я ми маємо.

Як виглядає жінка, що народила Лізу і Гаррі Галкіних: це не Алла Пугачова, а сурогатна матір, якій заплатили

Хто був сурогатною мамою для зіркового подружжя Алли Пугачової та Максима Галкіна: як виглядає жінка, яка ощасливила пару двійнятами - Лізою та Гаррі.

Alyosha записала купу дуетів із Дарвіном й іншими чоловіками: чому ніколи не співає разом із Тарасом Тополею

Олена Тополя відмовилася від використання сценічного псевдоніма Alyosha й воліє, щоб її називали справжнім іменем. Та і в старому, і в новому іміджі зірка співає дуетом виключно не з Тарасом.