Оля Полякова надягла маску після скандального концерту: злякалася штрафу в 51 тис грн

Author name 7 Жовтня 2020 в 16:10

Поділитися статтею

Концерт Полякової в Харкові
Концерт Полякової в Харкові

Нещодавно в рамках передвиборної агітації одного з кандидатів в Харкові пройшов концерт української суперблондинки Олі Полякової.

Це був не просто концерт, а шоу з продовженням, адже після виступу поліція склала кримінальне провадження у справі про порушення карантинних заходів. Оля Полякова – одна з ініціаторів мітингу під Кабінетом Міністрів, який провели в кінці серпня. Основною вимогою було дозволити українським виконавцям виступати на концертах.

Полякова стверджує, що в метро і маршрутках більш небезпечно, ніж у неї на концертах

Концерт Полякової в Харкові
Концерт Полякової в Харкові

Тепер, через галас, який здійнявся після її концерту в Харкові, Оля Полякова, мабуть зло всім, вирішила все таки надіти респіратор. Селфі з ним вона виклала у себе в Інстаграм, коли їхала додому з концерту.

Оля Полякова в Інстаграм
Оля Полякова в Інстагр

Шанувальники відразу ж кинулися обговорювати це в соціальній мережі. В цілому, люди розділилися на два табори – ті, хто кажуть, що від китайського вірусу все одно не врятуватися, і ті, хто не підтримують ідею проводити масові заходи в період карантину.

До слова, напередодні Міністр охорони здоров’я Максим Степанов повідомив, що є реальний ризик, що незабаром адаптивний карантин буде скасований, на зміну його введуть жорсткий карантин.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею