3-річна дочка Юлії Савичевої заспівала мамин хіт: не гірше, ніж зоряна мама

Author name 13 Жовтня 2020 в 12:10

Поділитися статтею

Юлія Савічева показала, як співає її дочка - йде по стопах матері
Юлія Савічева показала, як співає її дочка – йде по стопах матері

Співачка Юлія Савічева – справжня зірка нульових. Вона прославилася своїми концертами і тим, що створила саундтрек до серіалу “Не родись красивою “.

Сьогодні дівчині 33 роки, і вона продовжує розвиватися як творча особистість. До музики привчає і свою трирічну дочку. Нещодавно дівчинка виконала мамину пісню, чому шанувальники були дуже раді, і щиро здивувалися талантам такого маленького дитини.

“Моя Аня вже бігає по дому і наспівує« Доктор Хаус ». Дивлячись на неї, я подумала, а чому б і вам не приєднатися? “, – написала Юлія Савічева в коментарі до відео з піснею дівчинки. І оголосила конкурс в Інстаграм на найталановитіший і креативне відео-виконання пісні “Доктор Хаус “.

Тому, хто займе перше місце, Юлія Савічева перераховує десять тисяч рублів. Другому місцю – 5 тисяч рублів. А тому, хто посяде третє місце, подарує авторську толстовку з особистим автографом.

Шанувальники помітили, що дочка Савичевої і її мама – виглядають як дві краплі води

https://www.instagram.com/p/CGPBEMvCsil/

“Боже, як вона схожа на вас, Юлія, супер дівчинка “, – пише шанувальник з ніком marusya.ska. А юзер tatjanakaiseva пише: “Чи не ні, крутіше цієї милахи вже не зробити … вона шалено крута “. Орфографія і пунктуація коментаторів збережені.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею