80 років старенькій, а так віджигає! Баба Лєна із села підкорила TikTok і серця тисячі українців

Author name 23 Жовтня 2020 в 21:10

Поділитися статтею

ТікТокерша Баба Олена
ТікТокерша Баба Олена

Раптово прокинулася знаменитою – так можна сказати про Бабу Олену з Київської області, яка прославилася своїми відероліками в соціальній мережі Тік-Ток.

Олена Коваленко з села Мархалівка привернула до себе в ТікТок-профіль 20 тисяч передплатників креативними молодіжними відео. Старенькій 79 років, а вона в курсі всіх найпопулярніших трендів. Жінка взяла собі простий, але запам’ятовується нік “Баба Олена “.

Яскраві перуки і окуляри замість хусток і халатів: Баба Олена “дає жару” не по дитячому

ТікТокерша Баба Олена
ТікТокерша Баба Олена

Допомогла Олені Коваленко зареєструватися в Тік-Ток її внучка Аліса. Профіль старенькій створили ще навесні, коли почався карантин, і нічого було робити. Спочатку бабуся не дуже оцінила ці нові технології, але потім увійшла в кураж.

Веселі гумористичні ролики, де 79-річна Баба Олена танцює і співає збирають в Інтернеті тисячі лайків і десятки репоста. Один з її роликів оцінила відома українська і російська співачка Світлана Лобода.

“Думаю, знаєте, в селі скажуть – стара, 79 вже, на милицях, а ще полізла в відео, щоб дивилися на неї. Я нікуди не ходжу, нікуди не їжджу, сиджу вдома. Ну, я так вирішила, думаю, хоч цим вже розважатися “, – говорить новоспечена зірка соціальної мережі. Про неї навіть зняли сюжети центральні телеканали.

https://youtu.be/oIO1TAuyDw4

Знайти стареньку в Тік-Ток ви можете по ніку “baba_lena78 “.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею