«Пішов з життя …»: Мама Дана Балана повідомила про сімейну трагедію з головним чоловіком її життя

Напередодні мама молдавського красеня Дана Балана виклала відео, в підписі до якого розповіла про важку втрату.

Дан Балан – молдавський співак, якого з Україною пов’язує як мінімум закоханість в прекрасну співачку Тіну Кароль. Вони разом познайомилися на проекті “Голос країни ” в десятому сезоні. Спочатку їх натяки і не дуже байдужі погляди ніхто не помічав, але потім Тіна стала відкрито ревнувати Дана до красивих дівчаток, які приходили до нього в команду. Потім Дан познайомив Тіну зі своєю мамою Людмилою. Жінці 62 роки, але вона виглядає не гірше молодий обраниці свого сина. Після цього за нею в мережі пильно стали стежити.

Мама Дана Балана і свекруха Тіни Кароль опублікувала трагічне відео

П’ять років тому не стало її чоловіка. Тому в цей день Людмила завжди сумує про минулої любові. Дан і його наречена Кароль підтримали Людмилу, висловивши їй слова любові і поваги.

У цьому їх ще одна схожість з Кароль, адже Тіна, також як і її новоспечена свекруха, втратила чоловіка. І зіткнулися вони з цією трагедією приблизно в один і той же час.

Популярне

Схожі статті

Щось давно не чутно: куди подівся й чим займається зараз екс-тренер “Голосу країни” і кум Горбунова Потап

Репер Потап більше не приховує своє місцезнаходження і регулярно публікує фото з країн Європи та Америки у своєму Інстаграм-блозі. Схоже, повертатися в Україну артист не поспішає.

Можна і запікати, і смажити, все одно буде смачно: тісто для пиріжків як пух. З будь-якою начинкою – шедевр

Приготування пиріжків за цим рецептом не потребує великих зусиль, але результат вас точно порадує. Тісто виходить надзвичайно ніжним і пухким, а пиріжки – смачними та ароматними.

Стакан молока, 3 яйця і варення: щотижня готую цей пуховий пиріг до чаю – мало хто знає цей чудесний рецепт

Пиріг за цим рецептом виходить дуже пухким, ніжним і не сухим. Приготувати його не складно: вам знадобляться найпростіші інгредієнти і трішки часу.