Тіна Кароль і Дан Балан з’являться разом на «Танцях із зірками»: фанати в передчутті

Author name 26 Жовтня 2020 в 16:10

Поділитися статтею

Тіна Кароль і Дан Балан возз'єднаються на сцені танцювального шоу
Тіна Кароль і Дан Балан возз’єднаються на сцені танцювального шоу

Українська співачка Тіна Кароль в черговий раз підігріла чутки про роман з молдавським виконавцем Даном Баланом.

Тіні Кароль вже давно приписують роман зі співаком Даном Баланом. Все почалося з проекту “Голос “, де Дан і Тіна були наставниками. Молдавський співак постійно виявляв особливу увагу до української красуні, а Кароль зніяковіло посміхалася у відповідь. Особливий романтичний зв’язок помітили більшість, але Дан і Тіна правду про свої стосунки тримають в секреті.

Дан Балан і Тіна Кароль
Дан Балан і Тіна Кароль

Тіна Кароль є незмінною ведучою шоу «Танці з зірками» разом з Юрієм Горбуновим. У минулому ефірі танцювального шоу ведучі вирішили обговорити, хто б міг третій до них приєднатися. Кароль вирішила запропонувати кандидатуру Каті Осадчої – дружини Горбунова, а Юрій відповів, що не проти бачити разом з ними Дана Балана, з яким Тіні приписують роман. Кароль ніяк не відповіла на ці слова, а лише загадково посміхнулася.

Такий діалог між ведучими викликав справжню бурю обговорень в Мережі. Судячи з коментарів, телеглядачі будуть раді бачити на сцені українського шоу Дана Балана. «Запрошуйте, ми чекаємо», «Дуже за Даном скучили», «Одне ясно … він скоро з’явиться … з язика не спускають … і жінка цвіте при згадці … чекаємо.», – прокоментували користувачі Мережі.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею