Полякова забула про Каменських і поцілувала Потапа в лисину

Author name 23 Грудня 2021 в 20:12

Поділитися статтею

Оля Полякова та Потап
Оля Полякова та Потап

Раніше довгонога красуня Оля Полякова була колегою Насті Каменських за проектом “Маска” на телеканалі Україна. Тепер вона працюватиме ще й із Потапом.

Полякову та Потапа запросили до проекту “Голос країни” як суддів. Оскільки без Тіни Кароль 11-й сезон був нудним і не дуже видимим (у порівнянні), то для нового сезону вирішили підшукати якихось одіозних особистостей. А хто як не Полякова може вигадати скандал на порожньому місці?

Новий сезон ще не розпочався, а Ольга вже готова до того, що її активно обговорюватиме. Наприклад, на сторінці Потапа з’явилося відео, де блондинка жваво гладить його по лисині, а потім ніби цілує його в ту саму лисину.

Поки що не надходило реакції Насті Каменських на такий вчинок “подруги”, однак можна припустити, що виконавиця хіта “Червоне вино” буде не в захваті подібних спроб флірту щодо її чоловіка.

https://www.instagram.com/tv/CX0zc_qolCg/?utm_medium=copy_link

Зазначимо, Настя Каменських зараз також не сидить без діла. Вона є зірковим детективом у проекті “Маска” на телеканалі Україна. Тому її будні проходять під трудовими початками, і додому подружжя приходить вже дуже пізно і вкрай втомленим.

Проте Каменських продовжує активно наповнювати свій блог цікавими публікаціями. Нещодавно вона виклала закулісне відео, зняте в павільйоні для зйомок шоу “Маска”, де вона співає пісню “Люби мене, кохай”. Ймовірно, це звернення до її дружини Потапа.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею