Молитви про чоловіка і дружину, якими вони повинні бути

Author name 25 Листопада 2020 в 18:11

Поділитися статтею

Моліться з вірою!
Моліться з вірою!

Ви будете насолоджуватися плодами своєї праці. Якими ви будете радісними та щасливими!

Моліться, щоб чоловік був керівником в будинку, був образом Христа в будинку, мав Божої хоробрістю і був солдатом, хто стоїть на сторожі його сім’ї.
Ви будете насолоджуватися плодами своєї праці. Якими ви будете радісними та щасливими! Ваша дружина буде подібна плідний виноградної лози, квітучої в вашому домі. Ваші діти будуть сидіти за вашим столом, як молоді сильні оливкові дерева. Це благословення для тих, хто його боїться (Псалом 128: 2-4).
Таким же чином ви, чоловіки, повинні віддавати честь своїх дружин. Ставтеся до своєї дружини з розумінням, коли живете разом (1 Петра 3: 7).

Спасибі, батько, за мого чоловіка. Зробіть його главою цього будинку. Повстань в ньому, Святий Дух. Посійте в ньому дух лідерства. Розвивайте хоробрість і войовничість, щоб він міг протистояти атакам ворога. Нехай він покладеться на вас і повірить в вас. В ім’я Ісуса, амінь.

Моліться, щоб дружина підпорядковувалася своєму чоловікові та підбадьорювала його, підтримувала і зміцнювала його керівництво, виховувала своїх дітей шляхами Господа.
Хто може знайти добродійне і здатну дружину? Вона дорожче рубінів. Чоловік може їй довіряти, і вона значно збагатить його життя. Вона приносить йому добро, а не шкоду, всі дні свого життя (Притчі 31: 10-12).
Точно так само і ви, дружини, повинні визнавати авторитет свого чоловіка. Тоді, навіть якщо деякі відмовляться коритися Благої вісті, ваша благочестиве життя буде говорити з ними без слів. Вони будуть підкорені вашим чистим та благословенним життям. Вони довірилися Богу і визнали владу своїх чоловіків (1 Петра 3: 1-5).

Батько Боже, моє серце бажає бути благочестивою дружиною.
Щоб бути дружиною, якій ви мене створили. Успокой мене і загартовуй мене, Господь, щоб я дозволила чоловікові вести мене і підбадьорювати мене. Можу я проявити до нього повагу до наших дітей. Можу я побудувати його відповідно до ваших принципами. Повідомити мене про хитрість, яку ворог використовує, щоб розділити нас. Об’єднавшись в шлюбі, ми встанемо в ім’я Ісуса, амінь.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Все скандалы января 2022 – Волочкова, Тринчер, Градский и другие

Ще рекомендуємо прочитати:

Поділитися статтею