Молитви, які допомагають знайти правильний шлях у житті. Читайте з вірою в серці

Author name 21 May 2021 в 09:05

Поділитися статтею

Моліться з вірою!
Моліться з вірою!

Господи, Ви – світло, що сяє в пітьмі. Коли я не знаю, куди повернути, пролий світло своєї любові на все куточки мого життя. Внесіть ясність в мої думки.

Наповни мій розум молитвою

Милосердний Бог, дякую Тобі за те, що всі ви, стомлені та обтяжені, можуть прийти до вас, і ви дасте спокій. Ваше ярмо легке, і ваша ноша легка. Наповніть мій розум хорошими речами. Чи можу я подумати про те, що вірно, що благородно, що правильно, що чисто, що прекрасно, що гідна захоплення, що чудово або гідно похвали.

Оскільки мій розум наповнений дарами, які виходять від тебе, хай буде зі мною, Бог миру. Спасибі, що завжди стримуєте свої обіцянки. Через Ісуса Христа, нашого Господа. Амінь.

Молитва про спокій

Вірний Бог, ти створив мене і любиш мене. Ти знаєш про мене все. Ти знаєш мене краще, ніж я сам. Заміни моє замішання спокійним розумом. Прибери мій страх і наповни мене вірою в тебе. Що б я не робив сьогодні, ваш люблячий погляд звернений на мене, і ви обіцяли дати мені пораду.

Допоможіть мені донести до вас все в моєму житті. Коли я не впевнений, допоможи мені поглянути на тебе. Покажи мені та навчи мене, Господь, тим шляхом, по якому я повинен йти, і шляхам, за якими я повинен йти. Через Ісуса Христа, нашого Господа. Амінь.

Так, по вірі вам буде!
Так, по вірі вам буде!

Молитва про мир на землі

Господь Ісус Христос, ангели проголосили, що твоє народження було доброю звісткою великої радості, яка принесе мир на землю. Ви єдиний істинний і міцне джерело світу. Мої обставини можуть несподівано змінитися. Моє життя може змінюватися і повертатися так, як я не розумію. Будь-які, заснований на світі навколо мене, може швидко зруйнуватися, але ваш світ ніколи не порушується.

Почуй мою молитву і дай мені міцний спокій сьогодні, Господь. Так зостануться зі мною завжди твоя благодать, любов до Бога і причастя Святого Духа. Через Ісуса Христа, нашого Господа. Амінь.

Молитва, яка висвітлює шлях

Могутній Бог, твоє слово живе та діяльне. Допоможи мені уважно прислухатися до твого голосу, коли ти даєш мені мудрість і ведеш мене по життю. Твоє слово – світильник для ніг моїх. Коли я не знаю, куди йду, допоможіть мені звернутися до вас за розумінням і слідувати по шляху, який ви мені вказуєте.

Ви – світло, що сяє в пітьмі. Коли я не знаю, куди повернути, пролий світло своєї любові на все куточки мого життя. Внесіть ясність в мої думки. Через Ісуса Христа, Господа нашого. Амінь.

Ще рекомендуємо прочитати:

Поділитися статтею