Молитва про прихильності Господа. Читається з чистим серцем

Author name 23 Червня 2021 в 09:06

Поділитися статтею

Моліться з вірою!
Моліться з вірою!

Ти самий праведний, і я прошу тебе вести мене своїми шляхами, о Господь. Ваша простягнута рука на моєму житті – це все, про що я прошу. Амінь.

Направляй мене молитвою

Ісус Христос, Син Божий, ви були народжені від Святого Духа, але ви ходили по цій землі та зазнавали страждань. Навчи мене, Господь, як бути смиренним і переносити труднощі, кидають виклик моїй вірі. Нехай ти до мене принесе мені прихильність на землі та за її межами.

Надсилайте мене у всьому, що я роблю, щоб я свідчив і оспівував ваше велич. Так само як ви жили серед людей, подаруй мені мирне серце, прощати та любляче. Я молюся, щоб ти був моїм світлом і провідником, амінь.

Даруй мені молитву про твою прихильності

Небесний Господь, в цей момент я дивлюся на тебе, шукаючи твоїх злив благословень і милосердя. У міру того, як я продовжую те, що я роблю, даруй мені свою милість, щоб я міг перемогти, о Господь. Покажи свою руку в моїй роботі та проявити через мене.

Ти самий праведний, і я прошу тебе вести мене своїми шляхами, о Господь. Ваша простягнута рука на моєму житті – це все, про що я прошу. Амінь.

Так, по вірі вам буде!
Так, по вірі вам буде!

Молитва про прощення правопорушень

Святий Господь, до тебе я приходжу з усіма своїми потребами та проблемами, і ти забезпечуєш мене. Ти безумовний Бог, і мені не буде соромно сказати, що ти для мене зробив. Господи, прости мені мої провини та навчи мене прощати тих, хто грішить проти мене, щоб тобі не було соромно за мене, як за своє дитя. Нехай твій дух любові, сили та єдності наповнить мене і переповнить. Амінь.

Молитва розрізнення

Господь, нехай моє серце буде наповнене радістю сьогодні, коли Ти виконаєш свої обіцянки в моєму житті зі своєї ласки. Ви самі вирішуєте, коли і як, і я вдячний вам за те, що ви ніколи не помиляєтеся.

Я покладаюся на вас в рішеннях, які я повинен прийняти у своєму житті, і в тому, що я повинен робити. Хай буде до мене ти, щоб я міг відрізнити хороше від поганого і мав мужність робити те, що правильно, згідно з твоїм словом. Амінь.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Тіна Кароль – українська наступниця Алли Пугачової

Ще рекомендуємо прочитати:

Поділитися статтею