Молитва про усвідомлення гріхів і прохання до Господа про їх прощення. Читайте з вірою в серці

Author name 24 September 2021 в 19:09

Поделитесь этой статьей

Моліться з вірою!
Моліться з вірою!

Раніше я думав, що можна грішити та не каятися, потім думав, що можна грішити, покаятися і знову грішити.

Молитва про усвідомлення гріхів і прохання до Господа про їх прощення

Господи, я знаю що потрібно завжди прощати людини та це дозволить і іншим мене вибачити. І потім Ти, якщо порахуєш за потрібне, пробачиш мені за мої гріхи.

Я прошу тебе дай мені пильність, щоб я міг бачити все і не грішити. Щоб я розумів, що роблю гріх якщо поступаю таким чином з людьми. Раніше я думав, що можна грішити та не каятися, потім думав, що можна грішити, покаятися і знову грішити.

Я думав, що потім мені все буде прощено. Я розкаявся і прошу допомогти мені більше не грішити. Боже я прошу направити мене в усі дні мого життя тільки на правильний шлях.
В ім’я Ісуса, амінь!

Так, по вірі вам буде!
Так, по вірі вам буде!

Молитва, щоб пробачити іншим

Господи, я зізнався у своєму гріху і в неправильних вчинках до інших людей. Я вдячний Тобі, що ти мене пробачив. Боже, допоможи мені також пробачити тим людям які заподіяли мені біль. Батько небесний – прибери з мого серця злобу та образу на людей, які заподіяли мені біль. Я хочу сказати Тобі, що відтепер моє серце буде наповнене благодаттю стосовно кривдників. Я просто з Твоєї допомогою почну нове життя. В ім’я Ісуса, амінь!

Молитва подяки за Господнє прощення

Батько небесний, я прошу тебе – хай тягар провини у мене буде звільнено через прощення. Я вдячний Тобі, що ти простив мене за вчинені мною гріхи. Ти навчив мене як прощати своїх кривдників і тим самим моє серце заспокоїлося. Я не думаю про помсту кривдникам.

Господи я знаю, що Ти сам знаєш як з ними вчинити. Тепер я вільний від гріхів і думок про помсту кривдникам. В ім’я Ісуса амінь!

Еще рекомендуем прочитать:

Поделитесь этой статьей