Дійсні молтви за благословення вашого шлюбу та батьківства. Читайте з вірою в серце. Так, по вірі вам буде!

Author name 24 Травня 2022 в 16:05

Поділитися статтею

Моліться з вірою!
Моліться з вірою!

Кожна сім’я прагне щастя. Подружжя має докладати максимум зусиль, щоб жити душевно. Ці молитви допоможуть вам, читайте їх із вірою в серце

Благословення вашого шлюбу

Це чудова ідея – молитися разом із чоловіком щодня. Це не тільки допомагає підбадьорити ваше духовне життя, а й, безперечно, зміцнює ваш зв’язок. Незалежно від того, чи молитеся ви зі своїм партнером або без нього, благословення на шлюб є прекрасною молитвою, яку ви можете читати щодня або так часто, як вважаєте за потрібне.

Дорогий Небесний Батько,

Наш шлюб – це дар згори, і ми залежимо від вас у його подальшому успіху. Допоможи нам ніколи не забувати ставити Тебе на перше місце у нашому житті. Ми просимо вас благословити наш шлюб. Дозволь нам мати шлюб, сповнений любові та радості, але також міцний і глибокий, здатний протистояти смутку та трагедіям. Допоможи нам завжди зберігати наш шлюб як одну з найважливіших частин нашого життя. Благослови та захисти наш шлюб, Господи, і даруй нам багато років разом. Амінь.

Молитва про батьківство

Так, по вірі вам буде!

Якщо ви маєте дітей, потрібні молитви та за чоловіка, і за батька. Ви також можете попросити Бога допомогти вашому чоловікові підготуватися до батьківства, якщо у вас ще немає дітей.

Боже,
Дякую за те, що ти наш батько і вищий приклад батьківського кохання. Допоможіть моєму чоловікові відчути цю любов і наслідувати її, наскільки він може. Допоможи моєму чоловікові вирости як батько, стати щедрішим, терплячим і підбадьорливим, як і ти. Нехай мій чоловік знає, що він улюблений та надійний батько цієї сім’ї, і що ми обожнюємо та поважаємо його. Допоможіть йому відчути впевненість у своєму батьківстві та своїх здібностях. Дозвольте мені бути для нього найкращим партнером, щоб підтримувати його як батька. Допоможи нам виховати наших дітей так, як Ти хочеш для них, і допоможи нам бути люблячими та дбайливими батьками для наших благословенних дітей. Амінь.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Тіна Кароль – українська наступниця Алли Пугачової

Ще рекомендуємо прочитати:

Поділитися статтею