Молитви про відновлення відносин з сином і про усунення його залежності від психотропних речовин

Author name 30 September 2020 в 10:09

Поделитесь этой статьей

Так по вірі вам буде!
Так по вірі вам буде!

Господи, допоможи нам бути щирими та послідовними.

Молитва про гнівне відношення

Бог, наш син почав спілкуватися з нами негативно. Він сперечається, відсторонюється і демонструє гнів і обурення. Батько, ти знаєш, як сильно ми бажаємо миру в нашому домі. Будь ласка, допоможіть нам м’яко відповісти йому і повідомити про нашу турботу про нього. Допоможіть нам бути щирими та послідовними. І відновити мир всередині нього і між нами, ми молимося. Амінь.

Молитва за заблукалого сина

Боже милосердя, мій син збився зі шляху – будь ласка, поверни його. Допоможіть мені зрозуміти різницю між тим, щоб допомагати йому і дозволяти йому безвідповідально поводитися. Допоможіть мені правильно відповісти, коли він грубий, маніпулює чи вимагає. Господи, довіряю його Твоєї турботі. Я покладаюся на Тебе і на Твою милість. Приведи його до Себе і вибери з цього сезону заблукалих. Амінь.

 ""

Молитва про погане рішеннях

Отець вічності, мене часто лякають погані рішення, які приймає мій син. Він витрачає свій потенціал і можливості, підриваючи здорову і продуктивну життя. Допоможи мені пам’ятати, що спокутування ніколи не пізно. Допоможіть мені дізнатися, коли пропонувати конструктивні пропозиції, а коли просто мовчати. Допоможіть мені продемонструвати тверді обмеження, але водночас проявити безумовну любов і підтримку. Амінь.

Молитва за сина із залежністю

Вірний, я приношу до Тебе мого сина, який піддався залежності. Я так розчарований і засмучений. Коли я спілкуюся з ним, допоможіть мені уникнути звинувачень, засудження або критики. Допоможіть мені дізнатися, коли і як правильно втрутитися. Допоможіть моєму синові усвідомити негативні наслідки його зловживання психоактивними речовинами. Покажи мені, як допомогти йому отримати необхідну допомогу. Амінь.

Еще рекомендуем прочитать:

Поделитесь этой статьей