Молитви про безпеку батька і подяки до Бога за їжу

Author name 30 Вересня 2020 в 18:09

Поділитися статтею

Так по вірі вам буде!
Так по вірі вам буде!

Господи, будь ласка, подбай про тих, кому сьогодні не мають що їсти.

Притчі 10: 9

Бог Сили, я молю, щоб мій батько залишався на шляху непорочності, щоб він міг йти безпечно, тому що всякий, хто йде кривими шляхами, буде виявлений. Я молюся, щоб мій батько ніколи не знаходив свого шляху на звивистій дорозі. Замість цього збережіть його і направте на шлях праведності. Господь, нелегко залишатися чесним і чистим в такому розбещеному світі, але я заздалегідь дякую Тобі за мого батька, який залишається вірним Тобі та Твоєму слову, амінь.

Псалом 46: 1, Притчі 18:10 і Неємія 8:10

Божественний Батько, я відчуваю, що моєму батькові зараз не вистачає сили, тому, будь ласка, підніми його дух! Я проголошую, що Ти його охорона та сила, всюдисущий помічник в біді. Тому він не буде боятися, тому що Твоє ім’я – міцна вежа; в Тобі він може знайти спокій і бути в безпеці. Господи, будь ласка, тримай мого батька під Твоїм люблячим поглядом, щоб він більше не засмучувати, але радів Тобі, своєю силою, амінь.

 ""

Традиція молитися перед їдою сходить до біблійних часів, коли Ісус нагодував безліч людей всього декількома хлібинами хліба і риби, коли дякував. На Таємній вечері Ісус знову показав приклад Дня подяки, коли їв і пив серед Своїх учнів. Плануючи свій наступний сімейний обід, включіть будь-яку з цих великих молитов.

Молитва про харчування

О Боже, дякую Тобі за те, що дозволив нам зібратися в цьому місці, щоб ми могли розділити цю чудову трапезу, яка попереду нас. Вибачте нам за те, що ми сприймаємо такі моменти як належне. Коли ми їмо, нехай це живить наші тіла. Господь, точно так же, як Ти подбав про дітей Ізраїлевих в пустелі, будь ласка, подбай про тих, кому сьогодні не мають що їсти. В ім’я Ісуса я вірю і молюся, амінь.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Все скандалы января 2022 – Волочкова, Тринчер, Градский и другие

Ще рекомендуємо прочитати:

Поділитися статтею