Молитви настанови і непохитній вірі в Господа

Author name 27 Листопада 2020 в 17:11

Поділитися статтею

Так, по вірі вам буде!
Так, по вірі вам буде!

Господи, ваше слово говорить про те, що, хоча люди планують свій шлях у своєму серці, саме ви визначаєте наші кроки.

Щоденні прогулянки та розмови з Господом гарантують, що ви живете відповідно до Його волі. Ці потужні молитви про віру і керівництві будуть підбадьорювати вас на кожному етапі шляху.

Молитва за вірою

Отець вічності, дякую Тобі за твою вірність протягом поколінь. Вірою я бачу вашу могутню руку у творінні та в життях вашого народу протягом усієї історії. Вірою ваші діти пішли за вами через пустелю. Вірою ваш народ волав до вас про світ і милосердя. Вірою в Ісуса ваші діти були врятовані від гріха.

Допоможіть мені повірити в ваші обіцянки. Допоможіть мені зосередити свій погляд на тобі, поки я біжу по життю. Допоможи мені ходити вірою, а не видінням. Через Ісуса Христа, Господа нашого. Амінь.

Молитва настанови

Творець Бог, ти створив мене і любиш мене. Мої обставини не визначають мене, я як ваша дитина. Ваше слово говорить про те, що, хоча люди планують свій шлях у своєму серці, саме ви визначаєте наші кроки. Що б я не робив сьогодні, ваш люблячий погляд звернений на мене, і ви обіцяли направляти мене.

Я нічого не можу зробити, якщо ти не дав мені сил. Бажання мого серця можуть бути задоволені тільки в тебе. Направляй мої кроки, Господь, слідувати за тобою. Через Ісуса Христа, Господа нашого. Амінь.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею