Молитва про Боже забезпеченні і фінансової мудрості. Читайте душевно і з вірою в серці!

Author name 25 Грудня 2020 в 22:12

Поділитися статтею

Моліться з вірою!
Моліться з вірою!

Господи, моє серце довіряє Тобі, бо Твоя безмежна любов і вірність сягають хмар. З Тобою все можливо.

Молитва нескінченної любові

Милостивий Господь, я в жахливому стані. Зізнаюся, в якому нерозсудливості я опинився в цьому жахливому становищі. Господь, я обіцяю витрачати більш розумно в майбутньому під Твоїм проводом. Але тепер мені потрібна Твоя чудодійна сила, щоб вибратися з цього величезного боргу.

Моє серце довіряє Тобі, бо Твоя безмежна любов і вірність сягають хмар. З Тобою все можливо. Успокой моє б’ється серце і покажи мені шлях, по якому мені потрібно йти. Амінь.

Молитва про фінансову мудрість

Могутній Бог, Твоє слово говорить, що мудрі мають багатство і розкіш, а дурні витрачають все, що отримують. Батько, я поважаю гроші, але зараз у мене проблеми з фінансами. У мене посуха, мені не вистачає фінансів.

Мені потрібно диво. Я молюся, щоб Ти зробив чудо в моєму житті, щоб я міг бути подібний до мудрого, що володіє багатством і розкішшю. Чи не для того, щоб я міг похвалитися багатством і розкішшю, а для того, щоб прославити Тебе своїм багатством і розкішшю. Амінь.

 ""

Молитва про Боже забезпеченні

Святіший Отець, благословенні ті, хто довіряє Тобі та зробив Тебе своєю надією і впевненістю. Я довіряю Тобі, я вкладаю в Тебе свої фінанси, тому що в Тобі я впевнений. Я буду подібний до дерева, посадженого на березі річки, з корінням, що йдуть глибоко в воду.

Мене не буде турбувати тиск або довгі місяці фінансової посухи. Я не буду хвилюватися, тому що я ніколи не перестану приносити плоди, і коли я вкоренилися в Тобі, я ніколи не буду. Моє фінансове диво вже обіцяно. Амінь.

Молитва: руками Бога

Дорогий Господь, Ти мій пастир, і з Тобою я ні в чому не потребую. Мої фінанси зараз здаються поганими, але Твоє слово говорить, що з тобою мені нічого не знадобиться! Як мій пастир, Ти забезпечиш і забезпечив мене всім, що мені потрібно, щоб вижити.

З Тобою про мене подбають! Неважливо, що написано на моєму банківському рахунку. Неважливо, якими здаються мої обставини. З Тобою у мене не буде нестачі. Мої фінанси в ваших руках. Моє чудо у Твоїх руках. Амінь.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею