Молитви, щоб жити за Божим планом і не відчувати потребу. Читайте з вірою в серці

Author name 18 Січня 2021 в 12:01

Поділитися статтею

Моліться з вірою!
Моліться з вірою!

Господи, Ви сказали: відвернутися від зла і робити добро, шукати світу і працювати для його підтримки.

Я не буду відчувати потреби в хорошому – молитва

Батько, Подавець всього доброго, я хвалю Тебе за обіцянки Твого слова. Ви пообіцяли, що тим, хто довіряє вам, не бракуватиме в хорошому. Я спробую і подивлюся, що в тебе добре! Я висловлюю вам свою повагу до тих, хто боїться, що у вас є все, що їм потрібно.

Я буду хвалитися вашим ім’ям, тому що я вірю, що ви будете розвивати мій бізнес, робити його відомим і що процвітає. Я скористаюся своїм успіхом, щоб розповісти про ваш велич і як свідчення вашої люблячої доброти. Амінь.

 ""

Молитва: за Божим планом

Мій Господь і мій Бог, Твоє слово дає мені інструкції про те, як прожити довге і щасливе життя. Ви сказали, що я повинен утримувати свою мову від злих слів і моїх вуст від брехні.

Ви сказали: відвернутися від зла і робити добро, шукати світу і працювати для його підтримки. Господь, я знаю, що коли я веду своє особисте життя і свої справи чесно і доброзичливо, я можу очікувати, що твої благословення будуть переслідувати мене. Дякую вам за перемогу в фінансах мого бізнесу. Амінь.

Молитва про кращий шлях

Бог, Який дає більш ніж достатньо, я знаю, що у тебе є найкращий шлях. Я знаю, що віра в себе або проходження світовій системі – це просто рецепт катастрофи. Я розумію, що моє життя не належить мені, і що я не зможу будувати успішні плани без вашої милостивої допомоги.

Я дякую вам за те, що є кращий спосіб вести мій бізнес, і це ваш шлях. Я не забуду віддати вам честь і похвалу, тому що саме ви даєте мені силу підняти цей бізнес на вершину. Амінь.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею