Молитви про фінансові можливості та щодо роботи. Читайте з вірою в серці

Author name 15 Квітня 2021 в 08:04

Поділитися статтею

Моліться з вірою!
Моліться з вірою!

Господи, будь ласка, відкрий для мене фінансові можливості сьогодні. Відкрийте вікна небесні та злийте своє благословення на моє життя.

Направ мене на шлях миру

Батько, я дякую Тобі за те, що ти мій світ, сяє в темряві. Коли я не знаю, куди згорнути, я можу бігти до твого світла. Господи, пролий своє світло на темні місця в моєму серці і розумі. Направляй мої ноги по шляху миру і благословення.

Коли я перебуваю в темній ущелині страху і розчарування, будь моїм сходом сонця, що приносить безпеку та знання того, як діяти далі. Тримай мене у своїй досконалої волі. Амінь.

 "В "
Так, по вірі вам буде!

Молитва про наставляння щодо роботи та фінансових можливостей

Щедрий Бог, будь ласка, відкрий для мене фінансові можливості сьогодні. Відкрийте вікна небесні та злийте своє благословення на моє життя. Ви обіцяли достаток. Ви заявили, що забезпечите всі мої потреби. Ви сказали, що в вас я знайду процвітання в житті. Я вірю в Тебе, Господь.

Допоможіть мені знайти кращу роботу, на якій платять більше і дає більше можливостей для зростання. Наведіть мене до хороших можливостям для бізнесу, в які я можу безпечно і продуктивно інвестувати свої гроші, час і зусилля. Направляй мене сьогодні. Амінь.

Молитва направ мої кроки

Боже всієї Істини, я витрачаю так багато часу на роздуми, планування і занепокоєння про своє життя. Ваше слово говорить про те, що, хоча люди планують свій шлях у своєму серці, саме ви визначаєте наші кроки. Допоможіть мені зробити вас центром мого планування. Я нічого не можу зробити, якщо ти не даси мені сил.

Я нічого не можу планувати, якщо ви не дасте мені розум це спланувати. Бажання мого серця можуть бути задоволені тільки в тебе. Направ мої кроки, Господь, слідувати за тобою. Через Ісуса Христа, Господа нашого, амінь.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Німіють руки і шумить у вухах? Негайно читайте про цей метод!

Поділитися статтею