Вірні молитви про подолання фінансових труднощів. Читаються в чистий четвер з вірою в серці

Author name 28 Квітня 2021 в 08:04

Поділитися статтею

Моліться з вірою!
Моліться з вірою!

Всемогутній Бог, що дає сили, смиренний, я падаю на коліна, визнаючи, що зараз я потребую Тебе найбільше.

Моя напутня молитва

Моя сила, Ти був моєю опорою з того дня, як я народився, захищаючи, забезпечуючи та направляючи мене на всьому шляху. Я знаю, що ця боротьба з фінансами нічим не відрізняється від моїх минулих проблем. Ти мій товариш, і я знаю, що не самотній в цьому.

Дозвольте Твоїй силі текти в моє життя, щоб мені більше нема про що турбуватися. Амінь.

Нагадай мені молитву

Люблячи Бога, я знаю, що мені не слід ні про що турбуватися. Зараз я переживаю важкі часи, і мені дуже важко не турбуватися про всі ці проблеми. Одне накладається на інше. Молю Тебе в цій складній ситуації. Нагадайте мені про Своє багатство любов’ю і провидінням в ці часи.

Допоможіть мені менше хвилюватися і більше довіряти Вам. В ім’я Твого допоможіть мені набути впевненості в тому, що кінець кінцем я буду вільний від тягаря фінансової нестабільності. Амінь.

Так, по вірі вам буде!
Так, по вірі вам буде!

Завжди вірна молитва

Боже милостивий, це було найдовше та обтяжливий час в моєму житті. Мене турбують нескінченні проблеми через фінансову нестабільність. Попри це, я знаю, що Ти більше всіх моїх турбот, всього мого болю і всього мого боротьби. Ти – Бог, що забезпечує, і я знаю, що ти завжди будеш вірний Своєму обіцянці.

Направ мене через це час, щоб я зміг розпізнати Твою божественну допомогу в моєму житті. Амінь.

Молитва Сили

Всемогутній Бог, що дає сили, смиренний, я падаю на коліна, визнаючи, що зараз я потребую Тебе найбільше. Я втомився і стомлений усіма фінансовими труднощами, які відчуваю. Я прошу Твою милостиво руку підняти мене, щоб я міг встати та зустрітися з ними особою.

Дай мені силу, в якій я потребую, і фінансове благословення, якого я так довго чекав. Я вірю, що Ти поступишся мені дорогу. Амінь.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею