Відновлювальна молитва. Читається душевно і з вірою в серці

Author name 24 Червня 2021 в 11:06

Поділитися статтею

Моліться з вірою!
Моліться з вірою!

Я відчуваю глибоку печаль і біль через те, як я прожив своє життя. Поверни мене до себе, Господь.

Молитва безперервної благодаті

Багато дари посилаються від Тебе, о Господи, але твоя нескінченна благодать і нові милості щоранку – це більше, ніж я міг би попросити. Мене втішає усвідомлення того, що ви завжди зі мною, і ви не засуджуєте і не тримайтеся за образи.

Саме на вас я перекладаю свій тягар і прошу полегшення, щоб я міг насолоджуватися даром життя, сім’ї, друзів і благословенням роботи. Нехай я ніколи не відступлюся від твоєї доброти, Господь. Амінь.

Молитва про води

Дорогий Господь, позаду мене багато гір, а попереду – найширші річки, які я коли-небудь бачив. Господи, мені потрібна твоя милість, щоб наділити мене своєю силою і керівництвом. Пішли до мене ангела, який розділить воду, як ти зробив з ізраїльтянами.

Мені потрібно, щоб ви допомогли мені просунутися по шляху, який ви обрали для мене, щоб я не зазнав невдачі та мене не висміяли мої вороги. Помилуй мене і покажи свою силу, про Боже. Амінь.

Так, по вірі вам буде!
Так, по вірі вам буде!

Молитва спокутування

Я відчуваю глибоку печаль і біль через те, як я прожив своє життя. Поверни мене до себе, Господь. Помилуй мою душу і спаси мене від вічного вогню. Нехай твоє слово проникне в мене і замінить це жахливе відчуття. Тому що ваше слово дає спокута і пробудження тим, хто щиро вас шукає.

Не дивися на мої злочини з люттю, Господь, але з любов’ю, щоб я зайняв місце серед твоїх обраних. Амінь.

Віднови мене молитва

Господи, моє тіло болить, і я відчуваю, що втратив будь-яку волю до життя. Моя душа і моє серце піддаються болю, тому що вона стала нестерпною. Господи, ти зцілив хворих, повернув зір сліпим і воскресив мертвих. Я прошу твоєї милості, щоб мені випала крапля твого зцілення.

Так позбавить мене ти від цього гніву і відновить мою волю до життя. Я воздам хвалу і подяку твоєму імені за те, що ти вірний Бог. Амінь.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею