3 добрих молитов для тих, хто шукає роботу. Читайте душевно і з вірою в серці

Author name 21 Липня 2021 в 23:07

Поділитися статтею

Моліться з вірою!
Моліться з вірою!

Якщо ви шукаєте нову роботу, ось кілька хороших молитов для тих, хто шукає роботу. Це допоможе вам отримати благословення Господа.

За часів фінансових труднощів зосередження уваги на Ісуса Христа – кращий спосіб знайти спокій. Якщо ви шукаєте нову роботу, ось кілька хороших молитов для тих, хто шукає роботу. Це допоможе вам отримати благословення Господа і дасть вам необхідне підбадьорення, щоб ви знову стали отримувати дохід.

Молитва здобувача роботи

Небесний Отець, твоя любов змінила моє життя. Коли я шукаю нову роботу, я молюся, щоб ви направляли мене в пошуках. Обдумуючи різні можливості, я молюся, щоб ви зберегли моє серце глибоко вкоріненим і закріпленим у вас. Допоможіть мені приймати рішення, ґрунтуючись на вашій мудрості, а не на моїх бажаннях. Направляй мої кроки та розчищав переді мною шлях, який ти відкриваєш. Господи, благослови мене і бережи мене, нехай твоє обличчя сяє на мені. Повернись до мене обличчям і дай мені спокій. Через Ісуса Христа, Господа нашого, амінь.

Так, по вірі вам буде!
Так, по вірі вам буде!

Молитва про можливості працевлаштування

Люблячий Батько, твоє слово – світло для моїх ніг, направляючи мене по шляху, по якому я повинен йти. Коли я шукаю роботу, я прошу вас принести осяяння, щоб я міг ясно побачити можливості, які ви відкриваєте переді мною. Наповни моє серце своєю непохитною любов’ю і дай мені впевненість, що я можу довірити тобі своє майбутнє. Ви завжди забезпечували своїх людей всім необхідним, і я вірю, що ви надасте мені слушну роботу. Наповни мене Святим Духом, щоб я міг буяти надією. Через Ісуса Христа, Господа нашого, амінь.

Молитва про віру в майбутнє

Господь Ісус Христос, Ти Бог, від якого виходять усі благословення. Будь ласка, благословіть мене новими можливостями для роботи. Я створений на вашу образу і хочу використовувати таланти, які ви мені дали, корисним і ефективним чином. Приведи мене до правильної можливості зараз. Я вдячний за всі благословення, які ви дали мені упродовж всього мого життя, і дивлюся в майбутнє з вірою в вашу незмінну доброту. Збільш мою віру в те, що я можу покластися на тебе в цей період змін. В ім’я твого могутнього і могутнього, Амінь.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею