3 кращих молитов подяки Господу. Читайте з вірою в серці

Author name 27 Серпня 2021 в 10:08

Поділитися статтею

Моліться з вірою!
Моліться з вірою!

Ісус, Ти віддав Себе світові та зробив би це знову і знову, навіть якби тільки для того, щоб врятувати мене!

Багато церков і парафії беруть участь в поклонінні Богу. Це час відданості час присвячується мовчазної молитви та медитації. Ось деякі з кращих молитов для поклоніння, які можна використовувати.

Дорогий Бог, я дякую Тобі за те, що Ти послав Сина Твого, який взяв трохи хліба, благословив його і переломив, і сказав: “Візьми, це Моє тіло”. Твій Син теж взяв чашу і подякував. Він подав її Твоїм учням, які все пили з неї, кажучи: “Це Моя кров завіту, що за багатьох проливається”. Сьогодні, Господь, нас багато, ми прийшли подякувати та взяти участь в жертві, яку Ти приніс для нас, амінь.
Марка 14: 22-24

Так, по вірі вам буде!
Так, по вірі вам буде!

Вічний Спаситель, Твій Син прийшов на цю землю, щоб бути хлібом життя! Дякую Тобі, Господь, тому що приходять до Тобі не будуть голодувати, а ті, хто вірують в Тебе, ніколи не будуть жадати. Спасибі, що вгамували наш голод і вгамували спрагу! Завдяки Тобі ми стали здоровими, завдяки Твоїй жертві ми вільні! Дорогоцінний Агнець, ми не приймаємо те, що Ти зробив для нас, як належне, амінь.
Іоанна 6:35

Дорогий Господь, Ти послав Свого Сина у вигляді хліба живого, що зійшов з небес. Ви обіцяли, що якщо хтось з’їсть цей хліб, він буде жити вічно. Хліб, який Ти дав для життя світу, був Твоєї плоттю. Батько, я безмежно вдячний за жертву, яку Ти приніс. Ти віддав Себе світові та зробив би це знову і знову, навіть якби тільки для того, щоб врятувати мене! Я люблю Тебе, Господь, амінь.
Іоанна 6:51

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею