Звідки прийшло ім’я Христос і що воно означає?

Author name 8 Липня 2020 в 13:07

Поділитися статтею

Ісус Христос проповідує
Ісус Христос проповідує

Слово Христос не є Його прізвищем.

Слово Христос має довгу і цікаву історію! У Старому Завіті єврейський народ з нетерпінням чекав того дня, коли Бог пошле Царя, Він вирішив правити усім світом. Єврейське слово для цього царя було Месія і означає «помазаник (обраний)». Пізніше в Новому Завіті слово Месія було переведено на грецьке слово Христос. Англійське слово Христос походить від цього грецького слова.

Може бути, вам цікаво, чому Ісуса часто називають Ісусом Христом. Слово Христос не є Його прізвищем. Замість цього Христос – це особливе слово, яке більше схоже на назву, ніж на ім’я. Сьогодні заголовки описують роботу людей або допомагають пояснити, що вони роблять або хто вони. Ви, напевно, знаєте багато людей з назвами до або після своїх імен, наприклад, президент Буш або тренер Лобановський або доктор Євген Комаровський.

Титул Христос описує і шанує Ісуса як єдиного Бога, який обрав бути Царем Царів і Спасителем світу! Оскільки Слово Боже, Біблія, називає Його Ісусом Христом, ви можете точно знати, що Він – єдиний Син Бога, обраний, щоб прийняти покарання за ваші гріхи.

 ""

В Євангелії від Іоанна 17: 3 говориться: «Тепер це вічне життя: щоб вони знали вас, єдиного істинного Бога і Ісуса Христа, якого ви послали».

У деяких країнах Ісус є поширеним ім’ям, яке батьки дають своїм дітям.

Але ніхто на Землі не може претендувати на звання Ісуса Христа – і тільки Ісус Христос може врятувати вас (Дії 4: 10-12)!

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею