Молитви про мудрі відносини з близькими

Author name 22 Вересня 2020 в 18:09

Поділитися статтею

Так по вірі вам буде!
Так по вірі вам буде!

Господи, Твоя мудрість допомагає нам краще розуміти себе та інших.

Молитва про мудрість у відносинах

Люблячи Бога, Твоя мудрість досконала. Ваші знання абсолютні. Ви дозволяєте нам побачити наші відносини з кращого боку. Ви допомагаєте нам зрозуміти, що нам потрібно, щоб вистояти та долати конфлікти в стосунках. Ваша мудрість допомагає нам краще розуміти себе та інших. Я довіряю Тобі допомогу і силу, щоб я зміг дозволити нинішні конфлікти з моїми близькими сьогодні. Допоможіть мені ніколи не відмовлятися від них, і нехай вони ніколи не відмовляться від мене. Дайте нам терпіння та розуміння, щоб ми могли прийти до корисних компромісів і піти на жертви для поліпшення відносин. Амінь.

 ""

Молитва про особисте зростання

Отець Небесний, Твої шляхи досконалі та виконують Твої праведні плани. Важкі випробування, які Ви іноді дозволяєте нам пережити, спочатку здаються загадковими та незбагненними, але в кінцевому підсумку вони дають результати, яких ми самі бажаємо. Навчи нас завжди довіряти тому, як Ти проводиш нас через уроки життя. Допоможіть нам постійно бачити, що випробування нашої віри дає нам стійкість, в якій ми дуже потребуємо. Дозвольте нам усвідомити, що наша постійна наполегливість веде до зрілості та благочестя, якого Ви так бажаєте в нашому житті. Амінь.

Молитва із завзятістю і надії (обіцяні нагороди)

Добрий Батько, Ти – Справедливий Бог, справедливий у Своїх вчинках і милостивий до тих, хто підпорядковується Тобі та живе, щоб шанувати Тебе. Ви знову і знову нагадуєте нам, що життя не завжди буде комфортною або легкої, і з любов’ю попереджуєте нас, щоб ми були уважні до перешкод і передбачали труднощі. Але Ви також запевнили нас у Вашому постійну присутність, Вашої вірною підтримкою та Свої милостиві нагороди. Допоможіть нам проявити наполегливість, знаючи, що Твоє Слово істинно і Твої нагороди вірні тут зараз і в майбутньому житті. Амінь.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею