Молитви захисту від хворобливих спогадів і позбавленні від негараздів

Author name 1 Жовтня 2020 в 19:10

Поділитися статтею

Моліться з вірою
Моліться з вірою

Господи, в твоєму слові сказано, що у праведника багато скорбот, але ти позбавляє його від усіх.

Молитва про болючі спогади

Дорогий Бог, так багато поганого відбувалося з нами як сім’єю. Ми трагічно втратили людей, яких ми дуже любимо, і ми боролися з прокльонами хвороб і недуг поколінь. Наші родичі та друзі відкинули нас. Господи, принеси зцілення в наші серця. Зціли нас від усіх цих хворобливих спогадів. Очисть наші серця своєю любов’ю і дозвольте поганим спогадами замінити істину, що міститься в вашому слові. Ми молимося в ім’я Ісуса. Амінь.

Молитва про недуги

Господи, у твоєму слові сказано, що у праведника багато скорбот, але ти позбавляєш його від усіх. Господи, ти мене Спаситель цієї сім’ї. Позбавте нас від усіх негараздів, через які ми проходимо. Принесіть зцілення цієї сім’ї та відновите все, що ми втратили. Нехай кожен з нас наповниться твоєю любов’ю. Ми молимося в ім’я Ісуса. Амінь.

 ""

Молитва за зцілення нашого серця

Господи, моя сім’я розвалюється. Ми завдавали один одному біль від гіркоти. Господи, прости нас. Зцілите кожного з нас і допоможіть нам простити один одного. Зв’яжіть нас тенетами любові та дайте нам благодать знову любити один одного. Підтримуйте цю сім’ю своїм щедрим духом і допомагайте нам завжди радіти вам. В ім’я Ісуса я вірю і молюся. Амінь.

Молитва рабства

Господи, спаси та зціли нас від цього сімейного рабства. Звільни нас від рабства невдач і бідності. Дайте нам вдвічі більше за всі біди, які ми пережили в минулому. Нехай ваша слава наповнює цю сім’ю, щоб ми могли процвітати в усьому, що ми робимо, і нехай ті, хто нас знає, свідчать, що ми служимо Богові відновлення. В ім’я Ісуса ми віримо і молимося. Амінь.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею