Молитви, щоб замінити страх вірою і за розраду в житті

Батько, сьогодні я вирішую зустрічати свої страхи молитвою і хвалою.

Бути миротворцем

Дорогий Господь, дякую Тобі за те, що зробив можливим світ в будь-яких обставинах. Спасибі за те, що любите нас так сильно, що послали Свого Сина, щоб зробити світ реальністю по цей бік небес. Дозвольте мені бути миротворцем в моєму домі та поза його стінами. В ім’я Ісуса, амінь.

Моліться, щоб обміняти страх на віру

 ""

Батько, сьогодні я вирішую зустрічати свої страхи молитвою і хвалою. Я передаю Тобі свої сумніви та вибираю ходити вірою, а не видінням. Наповни моє серце і життя Твоїм миром і допоможи мені пережити ці непевні часи з Твоєю силою і міццю.
І ті речі, з якими я нічого не можу вдіяти, Господь, Твої. Спасибі за мир в моєму житті. В ім’я Ісуса, амінь.

Молитва розради

Господи, молюся за тих, хто читає цю статтю. Батько, спасибі, що дав мені слова з Твого Слова. Спасибі, що зробили нас людьми, яким потрібні інші люди. Я молюся прямо зараз, щоб ви обійняли тих, хто страждає. Дайте їм знати напевно, що ви Бог всього розради. І дозвольте їм відчути вашу присутність як ніколи раніше. Так що одного разу вони можуть передати це іншим. Я молюся про це в дорогоцінний і святе ім’я Твого Сина. В ім’я Ісуса, амінь.
Моліться більше, – заспокойте свій розум і зніміть занепокоєння і стрес за допомогою цих молитовних слів.

Схожі статті

Кращий за Київський торт! І смак збалансованіший, і готується легше: улюблений торт моєї сім’ї на бісквіті

Щоб подати до чаю смачний торт, не обов'язково розвозити велике приготування. Достатньо всього кількох інгредієнтів і фруктів. Сьогодні ми підготували простий рецепт бісквітного торта з фруктами.

Ніколи не виливаю олію від шпротів. Після цього рецепту й у вас рука не підніметься: паштет-намазка на хліб

Намазку на хліб можна приготувати з того, що є в холодильнику. Навіть залучити олію з банки, яка залишилася від шпротів. Такий паштет для перекусу буде те, що треба.

Жодне свято не обходиться без цього рулету: у м’ясний фарш загортаю оригінальну начинку. Це мега смачно!

М'ясний рулет зі шпинатом – смачна та ситна страва, яка прикрасить будь-який святковий стіл. Ця закуска вийде нереально апетитною. Спробуйте!