3 Потужні та молитви за дітей, безпеку та мир. Читайте душевно та з вірою в серце. Так, по вірі вам буде!

У цей непростий час слід молитися за своїх близьких, особливо дітей. Не забувайте молитися з вірою в те, що ви таким чином захищаєте їх

Моліться за школи

Моліться, щоб школи мали позитивний вплив на учнів по сусідству. Ми сподіваємося побачити школи, які роблять свій внесок у соціальну структуру суспільства і допомагають нашим дітям досягати успіхів і досягати успіху.

Батько, ми молимося за вчителів та місцевих директорів, які присвячують свої дні турботі про наших учнів. Будь ласка, будьте присутні, коли керівники приймають важливі рішення. Ми просимо керівництва та терпіння батьків-добровольців, які обслуговують школи по сусідству. Ми молимося, щоб наші школи були безпечною та позитивною спільнотою для наших учнів. В ім’я Ісуса, амінь.

Моліться про безпеку та мир

Так, по вірі вам буде!

Ми прагнемо створити країну, в якій усі жителі почуваються бажаними та безпечними. Моліться, щоб Бог дозволив вам знайти безпеку в їхній життєвій ситуації.

Боже, ми просимо Твоєї присутності на вулицях та в будинках. Ми молимося за безпеку, мудрість та співчуття у будь-яких обставинах. Ми просимо вашої втіхи для тих, хто зазнав насильства, і ми просимо вашого захисту. В ім’я Ісуса, амінь.

Моліться за мешканців

Моліться за кожного сусіда на ім’я. Моліться, щоб ваші сусіди та мешканці району краще знали Ісуса у своєму житті та мали змогу процвітати як спільноту.

Боже, ми просимо про квітучу спільноту, де сусіди вчаться любити один одного і пізнають Ісуса. Ми молимося, щоб бути добрими розпорядниками Твоєї любові до кожного з наших ближніх. Ми просимо Тебе допомогти нам навчатися у нашої спільноти, і це може стати місцем, де раді. В ім’я Ісуса, амінь.

Схожі статті

Плавлений сир не купую вже давно: готую його вдома за 30 хвилин. Легкий рецепт – виправдає ваші всі зусилля

Швидкий і простий рецепт ніжного та ароматного плавленого сиру із якісних інгредієнтів. Готування займе всього пів години, а результат - ніжний, смачний сир, який виправдає усі ваші зусилля.

Реперка alyona alyona весь час балансує, то скидаючи 20 кг, то набираючи знову: “Постійна боротьба протиріч”

Складається враження, що alyona alyona не переймається зайвою вагою і без комплексів вигулює купальники. Насправді ж в середині зірки відбуваються цілі баталії з приводу схуднення.

Чоловік Осадчої Горбунов розповів, як йому дається робота телеведучого: цілими днями репетиції та прогони

Юрій Горбунов поділився підготовкою до зйомок. Телеведучий розповів про важливість вивчення сценарію та обговорення деталей з режисером і костюмером та як виглядає життя за кулісами телеекрану.