(Відео) Про щастя, про Божу поміч, про роботу або допомогу у справах. Молитва Святителю Миколі Чудотворцю

Прослухайте цю відео молитву і постарайтеся вдатися в слова її та з вірою молитися. Те, що ви робите з вірою в серці - завжди збувається.

Кожна людина бажає в своєму житті, щоб у нього і його близьких було щасливе життя. Яким чином він цього добивається? Всі по різному. Однак як би ви не будували собі і своїй родині щастя, бажано, також молитвами допомагати в побудові хорошої і щасливого життя. З Божою допомогою завжди йтиме на лад робота і всі ваші плани будуть здійснюватися.

Молитва Святителю Миколі Чудотворцю, також допомагає в цьому.

Прослухайте цю відео молитву і постарайтеся вникнути в слова її і з вірою молитися. Те, що ви робите з вірою в серці – завжди збувається.

Відео: Про щастя, про Божу поміч, про роботу або допомогу у кримінальних справах. Молитва Святителю Миколі Чудотворцю

Багато людей, які прослухали цю молитву, залишили свої пости в соціальних мережах:

“Захисти від заздрості та злоби, від ненависті та помилок, амінь.”

“Дякую Тобі, Микола Чудотворець за допомогу Твою!!!! І прости нас за гріхи наші!!! Амінь.”

“Отче Миколаю допоможи мені, будь ласка, пережити цей важкий період !!! Прошу терпіння і трохи здоров’я і щастя.”

“Молитва так зворушила душу. Нехай Микола Чудотворець допоможе всім добрим і вірянам людям на світі у всіх сферах життя.”

“Божественний голос Алли Снєгірьова робить молитву живий і чудодійною. Завдяки та цього чарівного голосу молитвами святих отців наших життя моє змінилося, я змінилася … І тепер немає повернення до колишнього. Слава Богу! Слава Богу за все! Будьте благословенні.”

Популярне

Схожі статті

Смачнішого плову я ще не їла: м’які шматочки м’яса та ароматні прянощі. Ситно і готується простіше простого

За цим рецептом у вас вийде ідеально розсипчастий плов з м'ясом та овочами. Готується ця страва дуже легко, а смак словами передати неможливо!

Без борошна та крохмалю: приготувала підливу, яку хочеться пити. Така вже смачна за цим фірмовим рецептом

Приготувати м'ясо – це лише пів справи. Абсолютно нової нотки в смаку можна добитися, застосувавши спеціальну підливу. Як з'ясувалося, її можна приготувати навіть без борошна та крохмалю.

З цим рецептом рибу хочуть їсти навіть діти. Доводиться готувати кожні два дні: рибна запіканка з картоплею

Риба - це дуже корисний і смачний продукт. Хорошим компаньйоном по страві для неї може бути картопля. Сьогодні ми підготували саме такий простий рецепт запіканки, яка підійде і дорослим, і дітям.