Молитви про Божу прихильність, фінансове благополуччя і як уникнути лиха

Коли вам погано і нічого не виходить в житті, а удача залишила вас - прочитайте ці молитви, вони допоможуть.

Молитва про фінансовий добробут

Всемогутній Батько, Ти вчиш нас Своїм словом бути хорошими розпорядниками грошей. Проте моє фінансове становище здається жахливим. Кожен раз, коли мені здається, що я просуваюсь вперед, я потрапляю в якусь біду, яка піддає мене фінансового стресу. Я хочу мати можливість бути фінансово стабільним, Господь, щоб я міг бути хорошим свідком для своєї родини та матеріально допомагати своєму сусідові. Тому молю про удачу і матеріальній силі. Збережи та підтримуй мій будинок, автомобіль і місце роботи, щоб я міг максимально використовувати кожну зароблену гривню. Допоможи мені краще розпоряджатися грошима, щоб я міг краще служити Тобі. Амінь.

Молитва, щоб уникнути лиха

Праведний Спаситель, мені так часто здається, що нещастя переслідують мене. Що ще гірше, здається, що нечестиві процвітають, а Твій слуга пригнічений. Я не знаю, чи зможу я впоратися з черговою невдачею. Тому вбережи мене від усіх бід. Дай мені мудрість і далекоглядність, щоб уникнути поганих рішень і поставити себе в становище, коли мені пощастить більше. Дай Боже мені цю молитву. Амінь.

Молитва про прихильність

Батько Вічний, дозволь мені сміливо підійти до Твого престолу благодаті та просити про Твою прихильності. Я прошу Тебе вказати мені шлях. Намалюйте мої кроки, щоб я міг йти у Твоєму благословенному світі. Пошліть Свою шляхову милість, щоб зберегти мене у всіх моїх парафіях і відходах. Безсумнівно, Ваша милість буде супроводжувати мене навіть в найпохмуріші моменти мого життя. Тому не відвертайся від мене, але продовжуй посміхатися мені, щоб інші могли побачити Твої чудові справи в моєму житті та прославити Твоє ім’я. амінь

Популярне

Схожі статті

Як змінювалася з роками Джамала: від незграбного підлітка з гострим поглядом до розкішної світової поп-діви

Шлях Джамали від худорлявої дівчинки з гострим поглядом до розкішної світової поп-діви є яскравим прикладом постійного розвитку, самовдосконалення та незламної віри в себе.

Вік живи, вік учись: так швидко оселедець я ще не чистила. Ніяких секретів, усе максимально елементарно

Для того, аби приготувати смачний салат чи будь-яку іншу закуску до свого столу на основі риби, для початку її потрібно якісно почистити. Розповідаємо, як це зробити.

У білосніжному костюмі з вишивкою: Олександр Усик приголомшив стильним образом перед поєдинком з британцем

Український боксер Олександр Усик приголомшив публіку костюмом з чорною вишивкою, який одягнув на пресконференцію перед поєдинком з Тайсоном Ф'юрі.