Молитви про вищу істину і проти похмурого прогнозу хвороби

Всемогутній Бог, допоможи мені протистояти ворогові, який вразив мене цим хронічним захворюванням.

Молитва про вищу істину

Милостивий батько, з медичної точки зору, результат мого стану здоров’я не виглядає хорошим. Але я також знаю, що в Тобі є вища істина, тому що Твоє Слово говорить мені, що Ти прощаєш всі наші гріхи та зціляєш всі наші хвороби. Останнє слово в моєму прогнозі залишилося за Вами. І я вважаю за краще вірити, що зцілення належить мені завдяки Твоїй надприродну силу, що діє в мені. Амінь.

Молитва при хронічному захворюванні

Про Всемогутній Бог, допоможи мені протистояти ворогові, який вразив мене цим хронічним захворюванням. Медична наука не може вилікувати цей стан, крім як послабити деякі симптоми. Але через Тебе я буду діяти відважно, бо Ти робиш мене армією сили. Це Ти зневажаєш цей безлад і топчеш моїми ногами це недуга! Спаси мене Десницею і визволь мене, бо велика Твоя любляча доброта. Амінь.

Божа рука в дії Молитва

Єгова, Боже мій, допоможи мені! Визволь мене і зціли мене Своєю добротою і ласкою. Дайте всім знати, що це Ваша рука в роботі. Ти, мій Господь, домігся цього. Які то величні діла Твої, Господи, бо Ти посилаєш позбавлення стаду Твоєму. Дякую Тобі, Ісус, що Ти з’явився, щоб знищити справи диявола за допомогою Твоєї великої жертви. Дякую Тобі за те, що Ти дав мені силу Твого Святого Духа над гріхом і хворобами. Амінь.

Молитва проти похмурого прогнозу

Люблячий Бога, ви знаєте, що я тільки що отримав це повідомлення, і прогноз похмурий. Я викладаю це перед Тобою. Моє серце твердо в Тобі. Я не буду боятися цих злих вістей. Моя воля та інтелект фіксовані, покладаючись на Тебе, мій Господь. Мій внутрішній я в спокої. Я знаю, що в кінцевому підсумку буду з задоволенням дивитися на це недуга, коли він тане. Дякую Тобі, шановний Цілитель, за те, що дарував тобі масло Твого Духа, щоб текти та зцілювати моє тіло. Амінь.

Популярне

Схожі статті

Сергій Притула більше не любить Марічку з “Файна Юкрайна”: куди зник український комік Андрій Молочний

На початку нульових років телешоу "Файна Юкрайна" стало справжнім феноменом українського телебачення. Коміки Сергій Притула та Андрій Молочний здобули величезну популярність і любов глядачів.

Якщо з вечора залишилась каша, я готую неймовірні гречаники без панірування: рецепт від дбайливої господині

Цей рецепт гречаників без панірування – ідеальний приклад того, як можна використовувати залишки їжі з користю та створювати нові кулінарні шедеври. Зберігайте цей рецепт і дивуйте своїх близьких!

Хто з зірок нещодавно вийшов заміж та відгуляв гучне весілля: Ірина Сопонару, Аліна Гросу та інші

Весілля Ірини Сопонару, Аліни Гросу та інших зірок доводять, що кохання сильніше за обставини. Їхні історії надихають багатьох, даруючи надію та віру в краще майбутнє.