Молитви проти сатани, від депресії і коли обставини вище вас

Господи, допоможи мені керувати собою внутрішньо, бути пильним.

Молитва проти сатани

О, Боже, я даремно турбуюсь. Я не можу скористатися Твоїми нескінченними скарбами духовного комфорту. Допоможи мені упокоїтися у Твоїй мудрості та любові. Я знаю, що сатана хоче поглинути та знищити мою душу і намагається заманити мене в пастку нездорового способу мислення. Допоможи мені керувати собою внутрішньо, бути пильним проти його хитрощі та старанно чинити опір його планам. Допоможіть мені бути стійким і твердим в моїй вірі. Амінь.

Молитва від депресії та занепокоєння

Боже, ти такий добрий до мене. Дякую Тобі за те, що коли я під Твоєю рукою і впевнено покладаюся на Твою доброту, Ти усуваєш занепокоєння, які турбують мене. Ти передбачаєш і забезпечуєш всі мої потреби. Моє занепокоєння поглинена моїм довір’ям до Тебе. Спасибі за те, що Ви питали мою душу і витягли мене з депресії та занепокоєння. Я дякую Тобі, Святий Дух, за те, що привів мене в те місце, де складена моя душа, і я можу молитися і роздумувати про Тебе. Амінь.

Молитва коли обставини вище вас

О Боже, мій Спаситель, я відчуваю, що занурююся в сумніви та побоювання. Допоможіть мені знайти тверду опору, коли я навчуся довіряти Тобі. Будь ласка, підніми мою душу, щоб чіплятися за Тебе, і зосередити мій розум на Твоїх обіцянках. Я дякую Тобі за те, що Ти підтримуєш мене і даєш мені сили стояти твердо, коли я відчуваю себе пригніченим цими обов’язками. Коли я відчуваю, що мене розчавлюють обставини, я дякую Тобі за те, що можу звертатися до Тебе за милістю і силою. Амінь.

Молитва про позбавлення від всього, що пригнічує мене

Господь Ісус, я дякую Тобі за те, що Ти від усього, що пригнічує мене, тому що, Ти несеш за мене мою ношу і полегшує її. Ви даєте мені можливість робити те, що я завжди вважав неможливим. Спасибі, що звернули увагу на мої найнезначніші потреби або проблеми. Я дякую Тобі за те, що я Твоє дитя, і Ти не забув мене, навіть коли я відчуваю себе покинутим один

Популярне

Схожі статті

Сергій Притула більше не любить Марічку з “Файна Юкрайна”: куди зник український комік Андрій Молочний

На початку нульових років телешоу "Файна Юкрайна" стало справжнім феноменом українського телебачення. Коміки Сергій Притула та Андрій Молочний здобули величезну популярність і любов глядачів.

Якщо з вечора залишилась каша, я готую неймовірні гречаники без панірування: рецепт від дбайливої господині

Цей рецепт гречаників без панірування – ідеальний приклад того, як можна використовувати залишки їжі з користю та створювати нові кулінарні шедеври. Зберігайте цей рецепт і дивуйте своїх близьких!

Хто з зірок нещодавно вийшов заміж та відгуляв гучне весілля: Ірина Сопонару, Аліна Гросу та інші

Весілля Ірини Сопонару, Аліни Гросу та інших зірок доводять, що кохання сильніше за обставини. Їхні історії надихають багатьох, даруючи надію та віру в краще майбутнє.