Свято – 21 вересня: Різдво Богородиці. Що не роблять в цей день

Згідно з традиціями, сьогодні потрібно просити Богородицю тільки про найпотаємніші мрії.

21.09.2020 року Православною церквою відзначається один з великих свят – Різдво Пресвятої Богородиці.

Діва Марія народилася в родині праведників Анни та Іоакима. Подружжя довго не мали дітей. Однак вони свято вірили, що Господь пошле їм дитини. І сталося, що Всевишньому були почуті молитви Анни та Іоакима. Згодом на світ з’явилася дівчинка, яку назвали Марія.

Вона з дитячих років навчалась служінню Господу в Єрусалимі.

Згідно з традиціями, сьогодні потрібно просити Богородицю тільки про найпотаємніші мрії. Вона обов’язково надасть допомогу і підтримку. Ви відчуєте в серці потрібні слова і будете врятовані.

Для цього ви можете усамітнитися перед іконою Богородиці поставити свічку і помолитися. Молитися треба з вірою в серці й зі свідомістю, що все, те, що ви просите – збудеться.

Люди в цей день просять Богородицю, щоб вона допомогла в народженні дитини. Також про дарування щастя в родині, щастя і любові.

Що забороняється робити в цей день

Цей день пісний. Не можна їсти м’ясні та молочні продукти, а також яйця. Під забороною знаходиться міцні алкогольні напої.

Забороняється ділити хліб або вироби з борошна з чужими людьми. Тобто хліб, і інші борошняні продукти необхідно їсти тільки в сімейному колі, поділившись ними з усіма членами сім’ї.

Популярне

Схожі статті

Коли Івана Купала 2024 в Україні: дата збіглася з великим церковним святом – що це означає і які є заборони

Івана Купала – переносення дати, коли тепер Україна святкує давнішнє обрядове свято, яке бере свої історичні корені ще до християнства. Які традиції, забобони та повір'я ми маємо.

Як виглядає жінка, що народила Лізу і Гаррі Галкіних: це не Алла Пугачова, а сурогатна матір, якій заплатили

Хто був сурогатною мамою для зіркового подружжя Алли Пугачової та Максима Галкіна: як виглядає жінка, яка ощасливила пару двійнятами - Лізою та Гаррі.

Alyosha записала купу дуетів із Дарвіном й іншими чоловіками: чому ніколи не співає разом із Тарасом Тополею

Олена Тополя відмовилася від використання сценічного псевдоніма Alyosha й воліє, щоб її називали справжнім іменем. Та і в старому, і в новому іміджі зірка співає дуетом виключно не з Тарасом.