Молитви про стійкість до труднощів і захисту від невдач

Господи, допоможи мені пам'ятати, що все в ваших руках.

Молитва про стійкість

О Боже, мій Наріжний камінь, мій міцний фундамент, допоможи мені встояти, коли життя змінюється, і я відчуваю спокусу панікувати. Допоможи мені знайти Твою силу через злети та падіння, коли я відчуваю спокусу турбуватися. Допоможіть мені пам’ятати, що все в ваших руках, і я можу встояти. Ці бурі в моєму житті штовхають і тягнуть мене, але я залишаюся твердим і безпечним у твоїй долоні. Амінь.

Молитва про мій мандрівний розум

Боже моєї перемоги, я прошу, щоб мій розум заспокоївся, оскільки я розміщую свій внутрішній досвід в тісний зв’язок з Тобою, моїм Учителем. Будь ласка, допоможіть мені не сумніватися і не дозволяти ніяким сумнівам турбувати мене. Допоможи моєму блукає розуму, дорогий Господь, зосередитися на Тебе, а не впадати в занепокоєння. Господь, коли я втомлюся, допоможи мені наполягати на залученні до Тебе всього іншого, що мені потрібно. Амінь.

Молитва проти виснажливих атак

Небесний Батько, коли я борюся з цими ворогами страху, стресу та ірраціональними думками, які сильні та виснажливі, я стаю сильнішим, щоб виграти цю війну. Коли ці жорстокі напади приходять до мене, і моє серце калатає, і мені важко дихати, допомогти мені наполегливо протистояти цим атакам, поки перемога не приходить. Спасибі, що Ти зі мною, і я не самотній у своїй боротьбі. Амінь.

Допоможіть мені використовувати броню Божої молитви

Батько, я дякую Тобі за зброю, яке Ти дав мені, щоб відбивати вогняні стріли душевних і емоційних страждань. Допоможи мені використовувати мої обладунки, які виходять від Твого Святого Духа, щоб тримати мій щит віри, мій шолом Твого позбавлення, мій пояс істини та володіти двосічним мечем Твого Слова, бо це моє незамінна зброя в цій жорстокій битві. Амінь.

Популярне

Схожі статті

Сергій Притула більше не любить Марічку з “Файна Юкрайна”: куди зник український комік Андрій Молочний

На початку нульових років телешоу "Файна Юкрайна" стало справжнім феноменом українського телебачення. Коміки Сергій Притула та Андрій Молочний здобули величезну популярність і любов глядачів.

Якщо з вечора залишилась каша, я готую неймовірні гречаники без панірування: рецепт від дбайливої господині

Цей рецепт гречаників без панірування – ідеальний приклад того, як можна використовувати залишки їжі з користю та створювати нові кулінарні шедеври. Зберігайте цей рецепт і дивуйте своїх близьких!

Хто з зірок нещодавно вийшов заміж та відгуляв гучне весілля: Ірина Сопонару, Аліна Гросу та інші

Весілля Ірини Сопонару, Аліни Гросу та інших зірок доводять, що кохання сильніше за обставини. Їхні історії надихають багатьох, даруючи надію та віру в краще майбутнє.