Молитви: позбавлення від фінансових труднощів, із знанням і створення дива

Господи, пожалій мене, тому що я потребую.

Молитва Богу про диво

Мій Бог, поспішає мені на допомогу. Я буду і далі сподіватися на Вашу допомогу в заспокоєнні моїх думок. Я хвалю Тебе навіть зараз, знаючи, що Ти принесеш зцілення і звільнення. Я відпочиваю у Твоїй рятівній силі та хвалю Тебе за Твої могутні чудеса. Твоя праведність, про Боже, сягає вищих небес. Хто може зрівнятися з Вами? Амінь.

Направляйте мене своєю молитвою настанови

Господи, пожалій мене, тому що я потребую. Будь ласка, спаси мене і захисти від цих тривожних думок, які пригнічують і нападають на мене. Я відчуваю, що втрачаю рівновагу, скочуюсь в темряву і кожен день відчуваю біль. Але коли я сиджу перед Тобою в тиші, Твій Святий Дух вчить мене, Ти тримаєш мене за праву руку і ведеш мене Своїм радою. Дякую Тобі, Ісусе, за клопотання за мене. Амінь.

Молитва “Віднови мій розум “

О Боже, хто у мене на небесах, окрім Тебе? Моє здоров’я погіршується, і мій дух слабкий, але Ти, о Боже, залишаєшся силою мого серця. Будь ласка, поверни мій розум до ідеального здоров’я і цілісності. Ти мій назавжди, і я бажаю Тебе найбільше на землі. Про Суверенний Господь, я зробив Тебе своїм притулком. Добре бути поруч з Тобою, Боже мій. Я розповім усім про чудесні речі, що Ти робиш. Амінь.

Молитва звільнення від непомірної ноші

О Боже, сила моя, звільни мої плечі від цієї ноші. Ви знаєте всі турботи та турботи, які домінують в моїх думках і обтяжують мою душу. Звільни мене, Господь, щоб мої серце і розум були в спокої. Я знаю, що Ти даруєш хороше. Господь, я буду слухати Тебе і слідувати Твоєму керівництву, бо я знаю, що Ти прокладеш дорогу через цю пустелю. Амінь.

Молитва позбавлення від фінансових труднощів

Жалісливий батько, зараз я відчуваю фінансові труднощі. Я молю, щоб Ти глянув на мене і показав мені Своє провидіння, щоб я міг жити більш мирно. Я турбуюся і не знаю, що робити далі. Звільніть мій розум, щоб стрес не опанував мною і не затуманили моє мислення. Допоможіть мені прийняти правильні рішення, щоб знову встати на ноги. Я повністю вірю Твоєму слову і знаю, що Ти ніколи не покинеш і не залишиш мене. Амінь.

Популярне

Схожі статті

Ми з чоловіком підсіли на цю смакоту: м’ясо, яке можна їсти губами. Подаю будь-якого до гарніру

Свинина за цим рецептом виходить такою м'якою і ніжною, що її можна їсти губами. М'ясо з підливкою виходить дуже смачним і підходить під будь-який гарнір.

Чекала сезону, щоб приготувати цю смакоту: здобні пиріжки з вишнями, які краще за будь-яку магазинну випічку

Пиріжки з вишнями — це ідеальний десерт для будь-якої нагоди. Вони поєднують у собі ніжне тісто та соковиту, ароматну начинку, яка просто тане в роті.

Чим снідає 75-річна Алла Пугачова, щоб залишатися молодою і здоровою: меню Примадонни, яке можна повторити

Співачка Алла Пугачова змогла за короткий термін схуднути на більш ніж 20 кілограмів, завдяки спеціальному харчуванню. В меню Примадонни найпростіші страви з доступних кожному продуктів.