Молитви милосердя, чудовою силі і віри в Господа

Господь, Ти єдиний, хто може мені допомогти в цій ситуації.

Молитва – віра в Бога

Святий Боже, Ти сказав, що мені не потрібно турбуватися про те, що я буду носити, пити або є, тому що Ти знаєш, що мені потрібно. У цей момент я намагаюся не турбуватися, і мені щиро потрібно відчути Твою присутність. Ви все знаєте. Ти єдиний, хто може мені допомогти в цій ситуації. Залишся зі мною і розкрій Себе в моєму житті. Я вірю тільки в Тебе і тільки в Тебе. Амінь.

Молитва про чудесну силу

Милостивий Бог, я закликаю Твоє ім’я до благодаті та достатку. Мені кидає виклик фінансова нестабільність, яка призводить до нескінченної безлічі інших проблем. Мені потрібна Твоя чудова сила, щоб втрутитися, щоб я міг отримати фінансове благословення, в якому я дійсно потребую. Твоя сила дозволяє мені вибратися з цієї ситуації, і в ім’я Твого я вірю, що це не триватиме довше, ніж я можу винести. Амінь.

Обійми мене міцніше – молитва

Боже, наш годувальник, я приходжу до Тебе з порожніми руками, повністю вірячи, що Ти допоможеш мені в моїй ситуації. Ти мій головний годувальник, і ця фінансова боротьба ніщо в порівнянні з тобою. Я відчуваю себе самотнім прямо зараз, і я молю, щоб Ти міцно тримав мене в цей час. Бувають дні, коли я хочу здатися, але я знаю, що Ти цього не хочеш. Тримай ноги на землі, щоб не втратити контроль над своїм життям. Я вірю, що Ти завжди зі мною. Амінь.

Молитва Отця Милосердя

Отець милосердя, жоден батько не захоче бачити страждання свого сина. Ти милосердний і могутній Батько, і я вірю, що Ти плануєш для мене щось більше, ніж мої фінансові проблеми. Як мій Батько, я знаю, що Ти ніколи не залишиш мене. Освіти мене Своєю божественною милістю, щоб я міг подолати цю боротьбу, в якій я перебуваю. Я тримаюся за Твою любов до мене і щиро молюся, щоб Ти був зі мною через це. Амінь.

Популярне

Схожі статті

Коли Івана Купала 2024 в Україні: дата збіглася з великим церковним святом – що це означає і які є заборони

Івана Купала – переносення дати, коли тепер Україна святкує давнішнє обрядове свято, яке бере свої історичні корені ще до християнства. Які традиції, забобони та повір'я ми маємо.

Як виглядає жінка, що народила Лізу і Гаррі Галкіних: це не Алла Пугачова, а сурогатна матір, якій заплатили

Хто був сурогатною мамою для зіркового подружжя Алли Пугачової та Максима Галкіна: як виглядає жінка, яка ощасливила пару двійнятами - Лізою та Гаррі.

Alyosha записала купу дуетів із Дарвіном й іншими чоловіками: чому ніколи не співає разом із Тарасом Тополею

Олена Тополя відмовилася від використання сценічного псевдоніма Alyosha й воліє, щоб її називали справжнім іменем. Та і в старому, і в новому іміджі зірка співає дуетом виключно не з Тарасом.