Молитви, що дають сили, віру і спокій

Господи, зараз я потребую Тебе найбільше.

Веди мене молитва

Вірний Бог, Ти ніколи не підводив мене, і я знаю, що Ти не почнеш зараз. Хоча Ти знаєш про мене все, проте, я тут, приходжу до Твого престолу, щоб попросити те, що мені потрібно. Я борюся з фінансами та не можу перестати хвилюватися. Я молюся, щоб Ти рухався своїм власним шляхом і провів мене через цей час. Я вірю у Ваші плани та обіцяю дотримуватися Вашому прикладу. Можеш забезпечити мене і моїх близьких. Амінь.

Молитва Сили

Всемогутній Бог, що дає сили, смиренний, я падаю на коліна, визнаючи, що зараз я потребую Тебе найбільше. Я втомився і стомлений усіма фінансовими труднощами, які відчуваю. Я прошу Твою милостиво руку підняти мене, щоб я міг встати та зустрітися з ними особою. Дай мені необхідну силу і фінансове благословення, якого я так довго чекав. Я вірю, що Ти поступишся мені дорогу. Амінь.

Завжди вірна молитва

Боже милосердя, це було найдовший та обтяжливий час в моєму житті. Мене турбують нескінченні проблеми через фінансову нестабільність. Попри це, я знаю, що Ти більше всіх моїх турбот, всього мого болю і всього мого боротьби. Ви – Бог, який забезпечує, і я знаю, що ви завжди будете вірні своїй обіцянці. Направ мене через це час, щоб я міг визнати Твою божественну допомогу в моєму житті. Амінь.

Освіжився в молитві про Бога Моєму Спокої

Господь, тільки в Тобі ми знаходимо справжній спокій. Ви полегшення для втомлених. Ви відпочиваєте обтяженим. Іноді ми боремося з життєвими негараздами, несвідомо і безцільно. Ви тут, щоб давати вказівки та вказівки. Давайте ж навчимося довіряти Твоїй силі то, з чим ми не можемо впоратися самі, щоб ми могли продовжувати. Нехай ми в смиренні повністю покладаємося на Тебе, коли ми вичерпаємо себе. Не дозволяйте нам впадати в безвихідь. Замість цього постійно нагадуйте нам, щоб ми приходили до вас відпочити. Оновлення нас для вирішення майбутніх завдань. Амінь.

Популярне

Схожі статті

Сергій Притула більше не любить Марічку з “Файна Юкрайна”: куди зник український комік Андрій Молочний

На початку нульових років телешоу "Файна Юкрайна" стало справжнім феноменом українського телебачення. Коміки Сергій Притула та Андрій Молочний здобули величезну популярність і любов глядачів.

Якщо з вечора залишилась каша, я готую неймовірні гречаники без панірування: рецепт від дбайливої господині

Цей рецепт гречаників без панірування – ідеальний приклад того, як можна використовувати залишки їжі з користю та створювати нові кулінарні шедеври. Зберігайте цей рецепт і дивуйте своїх близьких!

Хто з зірок нещодавно вийшов заміж та відгуляв гучне весілля: Ірина Сопонару, Аліна Гросу та інші

Весілля Ірини Сопонару, Аліни Гросу та інших зірок доводять, що кохання сильніше за обставини. Їхні історії надихають багатьох, даруючи надію та віру в краще майбутнє.